İşkur İş İlanları

Okullara 724 Güvenlik Görevlisi, 721 Çağrı Merkezi personeli olmak üzere İŞKUR TYP 1.445 personel alımı başvurusu

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 13 Eylül 2019 tarihli yayınladığı açık iş ilanları kapsamında okullara ve çeşitli kurumlara güvenlik ve çağrı merkezi sektörlerinden toplamda 1.445 personel alımı yapılacak. Alımlar TYP kapsamında 67 şehir için geçerli olup, bu ilanlara sadece en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecekleridir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular en yakın İŞKUR il/ilçe şube müdürlüklerinden yapılabildi gibi, İŞKUR şubelerine gitmeye gerek kalmadan, aşağıda belirtilen linkleri tıklayarak anında e-devlet üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kayıt yaptırmak için öncelikle İŞKUR’a kayıtlı olmanız gerekmektedir ve özel koşulların haricinde aşağıda belirtilen genel başvuru şartlarına uygun olmanız gerekmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

T.C vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

18 Yaşını doldurmuş olmak,

İŞKUR’a kayıtlı olmak,

5188 sayılı kanun ve uygulanmasına dair yönetmelikte belirtilen şartlara sahip,

Özel Güvenlik Kimlik Belgesi olan, (güvenlik görevlisi alımı için geçerli)

Affa uğramış olsa bile yüz kızartıcı suç ve devlet güvenliği aleyhine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak.

İŞKUR Toplum Yararına Programlar kapsamında okullara güvenlik görevlisi alımı yapacak. Resmi Gazete üzerinden yayınlanan İŞKUR TYP Okullara güvenlik görevlisi alım ilanı oldukça ilgi gördü. Peki, Okullara güvenlik görevlisi alım başvuruları ne zaman başlıyor? İşte detaylar…

Okullara güvenlik görevlisi alımı için başvurmak isteyen adaylar ilanın detaylarını araştırıyor. Verilen linkten İŞKUR TYP güvenlik görevlisi alımı hakkındaki detaylara ulaşabilirsiniz..

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

HANGİ ŞEHİRLERDE GÜVENLİK ALIMI YAPILACAK?

Güvenlik Amiri Sorumlusu Alımı;

Mersin, Aydın, İzmir ve Manisa olmak üzere 4 şehirde,

Genel Güvenlik Personeli Alımı;

İstanbul, Antalya, Kütahya, İzmir, Gaziantep, Kocaeli, Bursa, Aksaray Eskişehir Ankara Balıkesir Tekirdağ Manisa Muğla Adana Malatya Bilecik Eskişehir Mersin Antalya Denizli Zonguldak Sakarya Sivas Osmaniye Karabük Düzce Çanakkale ve Kayseri olmak üzere 28 şehirde,

Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı;

Denizli İstanbul Bursa Kütahya Muğla Konya Yalova Samsun ve Mersin olmak üzere 9 şehirde

Silahsız güvenlik görevlisi alımı;

İstanbul Bursa Mersin Karabük ve Manisa olmak üzere 5 şehirde yapılmaktadır.

HANGİ ŞEHİRLERDE ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALIMI YAPILACAK?

İstanbul, Adana, Uşak, Malatya, Aydın, Yalova, Konya, İzmir, Eskişehir, Adıyaman, Kayseri, Antalya, Balıkesir, Tekirdağ, Bursa, Trabzon, Ankara, Samsun, Sivas, Zonguldak, Kocaeli, Mersin, Ordu ve Gaziantep olmak üzere 24 ilimizde alım yapılacaktır.

GÜVENLİK İŞ İLANLARI

Güvenlik Amiri/Sorumlusu alım ilanları

Yukarıda verilen linklere tıklayarak, Türkiye genelinde yayınlanan iş ilanlarını il bazında görüntüleyebilir ve seçitiğiniz ilana anında online kayıt yaptırabilirsiniz. Ama bunun için İŞKUR’a kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer kaydınız yoksa aşağıda verdiğimiz bilgilendirmeyi okuyunuz. 

Güvenlik Görevlisi

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

PEKİ İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Bir Yorum

  1. Ya bütün işsizlik sivasın doğusunda ve sivasın doğusundan hiç bir tane bile işçi alınmıyor,
    Ey zalimler
    Allahım size rahmet ve merhamet etmesin

  2. EY RABBİM,SANA HAVALE EDİYORUM ÇARESİZLİĞİMİ EY ALLAHIM ZALİMLERİ MAHVET AMİN YARABBİM

  3. Adalet.yok.9.aydır.çalışamıyorum.hangi.işe.baş.vuruyorsam.sabıkam.olduğundan.işe.almıyorlar.yüz.kızartıcı.suç.işlememişim.hırsızlık.yapmamışım.herkes.elini.vijdanına.koysun.9.nufus.geçindiriyorum.adalet.istiyorum.5.üğrencim.var.herkes.kendini.benim.yerime.koysun

  4. Yozgat bozok ünv hastanesinde çok aşırı eleman ihtiyacı vardır alıma çıkmalarında büyük fayda vardır baya büyük bir sıkıntı var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir