İşkur İş İlanları

İŞKUR 15 gün içinde en az ilkokul mezunu daimi 13 bin işçi alımı yapacak! Başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR, 13-30 Eylül 2019 tarihleri arasında Türkiye genelinde benden işçisi ve temizlik personeli olmak üzere toplamda 13 bin vasıflı vasıfsız işçi alımı yapacaktır. Adaylardan istenilen özel şartlar ve personele sunulan sosyal haklar, her bir ilan içeriğinde farklı olarak belirtilmiştir. Aşağıda bulunan linkleri tıklayarak hangi şehirlerde işçi alımı yapıldığı veya temizlik personeli arandığını görebilir ve size en uygun iş ilanına internet ortamında anında başvuru yapabilirsiniz. Her bir ilanda adaylardan istenilen eğitim şartı farklı olmak üzere her düzeyden okuryazar kimselere iş imkanı bulunmaktadır. Bu bağlamda İŞKUR’un açık iş ilanlarında 10 bin 813 vasıflı vasıfsız beden İşçisi (Genel) ve 2 bin 232 Temizlik personeli alımı için güncel iş ilanları bulunmaktadır.

Aşağıda verilen ilanlarda eski hükümlü ve engelli alan kurumların ilanları da bulunmaktadır.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikli olarak aşağıda belirtilen koşullara uygun olması gerekmektedir. Peki nedir bunlar?

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1 – Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

2 – Kamu haklarından mahrum olmamak (Herhangi bir davadan hükümlü bulunmamak)

3 – Herhangi bir kurumdan emekli olmamak veya emekli olamaya hak kazanmamış olmak,

4 – İŞKUR’a kayıtlı olmak,

5 – İstenilen mezuniyet şartı ile ilgili yeterliliğe sahip olmak ve bunu belgelendirebilmek,

6 – Kamu kurumlarına yapılan başvurularda istenilen sertifikaya sahip olabilmek,

Özel sektör gurunda temizlik personeli sınıfından ayrıca; temizlik ekipmanlarını kullanabilen nitelikli personeller ve ayrıca; yüksekte çalışabilir sertifikası sahibi ve dağcılık sertifikası olan kişilerin başvuruda bulunabileceği dış cephe cam silme iş ilanları da bulunmaktadır. Bu personellere verilen maaşlar yaklaşık 3 bin 500 TL ile 5 bin TL arasında dır. Ayrıca dağcılık sertifikası olup da, dış cephe cam silme işlerinde yevmiye ile çalışan personellere günlük 400 TL ile 700 TL arasında ücretler ödenmektedir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular size en yakın İŞKUR il/ilçe şube müdürlüklerine şahsen giderek veya ilan altında belirttiğimiz işçi ve temizlik personeli ilanlarına ait linkler üzerinden, İŞKUR şubelerine gitmeden online başvuru yapabilirsiniz. Bunun için İŞKUR’a kayıtlı olmanız yeterlidir. Eğer İŞKUR’a kayıtlı iseniz, e-devlet şifrenizle ilgili iş ilanını tıkladığınızda, kaydınızı oluşturabileceğiniz sayfadan başvurunuzu kolayla yapabilirsiniz. Eğer İŞKUR’a kayıtlı değilseniz, aşağıda ‘’İŞKUR’a kayıt nasıl yapılır’’ başlıklı bilgilendirmemizden öğrenebilirsiniz.

İŞÇİ ALIM İLANLARI

1 – Arçelik Beylikdüzü Ticari Klima Yetkili Servisi için Tecrübeli veya tecrübesiz, Arçelik – Beko markalı Kombi ve Klimaların müşteri adresine nakliye – montajının yapılması veya arızalı ürünlerin onarımının yapacak ,Lise, Meslek Lisesi ,Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu mezunu,18 – 30 Yaş aralığı – Erkek,

Ehliyet almaya engel bir durumu olmamalı Servis: Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Acaba ben buldanda okulda çalıştım iki sefer dir iş kürdan daha önce Buldan devlet hastanesi çalıştım 2002 ve 2016 kadar şimdi tekrar okula daim işçi olarak girebilir miyim hastanede temizlik ve hasta bakıcı olarak çalıştım hiç ara vermeden devam ediyor acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir