İşkur İş İlanları

Arena Galatasaray Stadına ve diğer diğer kurumlara İŞKUR tarafından 720 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

İŞKUR’da 14 Eylül 2019 tarih itibari ile 121 güvenlik iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanlarına göre Seyrantepe’de Bulunan TT Arena Galatasaray Stadı Projesine kimlikli çok sayıda güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Ayrıca diğer kurumsal şirketlere, AVM, fabrika, mağaza ve daha birçok şirketlere ise silahlı ve silahsız olmak üzere toplamda 720 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Türkiye geneli güvenlik personeli alımı için adaylardan en az ilköğretim, lise mezuniyeti öğrenim şartları aranmaktadır.

GÜVENLİK İŞ İLANLARINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Aşağıda, Türkiye geneli olarak yayınlanan güvenlik iş ilanlarına ait linkler bulunmaktadır. Bu linkleri kullanarak başvuru ekranına erişebilir ve buradan kamu ya da özel kurumun yayınladığı ilanın detaylarını görebilir ve e-devlet sistemi üzerinden, İŞKUR’un resmî web sayfasından online başvuru yapabilirsiniz. Diğer bir başvuru şekli ise, size en yakın İŞKUR il/ilçe şube müdürlüklerine şahsen giderek, ilgili memurdan belirttiğiniz iş ilanını gösterip başvuru kaydınızı oluşturmak. Bazı okuyucularımız, ‘’biz İŞKUR’a gittik böyle bir alım yok dediler’’ demesi üzerine biz kamupersoneli.net olarak, her yayınladığımız ilan içeriklerine başvuru linkleri veriyoruz. Bu linkler İŞKUR’un resmi web sayfasına ait linklerdir. Yani, Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinde yer alan bir iş ilanına hiçbir memur, ‘’böyle bir alım yok’’ diyemez. Dediği taktirde, var olan iş ilanlarını sakladığı/gizlediği veyahut duyurmadığı için suç işlemiş ve görevini kötüye kullanmış sayılır.

BAŞVURU ŞARTLARI

Her bir ilan içeriğinde adaylardan istenilen özel koşullar ve sunulan imkanlar farklıdır. (Sosyal haklar, Yemek-yol ücreti, servis vs.) Ama bu özel koşullardan önce adayların herhangi bir ilana başvurması için öncelikle aşağıda bulunan genel başvuru şartlarına uygun olması gerekmektedir.

1 – Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2 – Kamu haklarını kullanmaktan yoksun bırakılmış olmamak,

3 – İŞKUR’a kayıtlı olmuş olmak,

4 – Devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olmak,

5 – Herhangi bir kurumdan emekli olmamak veya emekli olamaya hak kazanmamış olmak,

6 – 18 yaşını doldurmuş olmak,

7 – istenilen öğrenim ve deneyim şartlarını belgelendirebilmek,

8 – Özel güvenlik kimlik kartı bulunan,

AÇIK GÜVENLİK İŞ İLANLARI

1 – Seyrantepe’de bulunan TT Arena Galatasaray Stadı projemize özel güvenlik kimlik kartı bulunan, çok sayıda bay bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır.

Nitelik ve Beceriler

23- 34 yaşları aralığında, erkeklerde; 1,80 ve üzeri boy kilo orantılı, bayanlarda; 1.70 ve üzeri boy kilo orantılı

Çalışma sistemi;

Erkeklerde 2+2+2 OFF, Bayanlarda ise sabah 08:00 akşam 19:00

Ücret; 2400+AGİ+200 MULTİNET+SGK

Not: hafta içi gündüz vardiyalarında projeden yemek imkânı vardır.

Güvenlik Görevlisi 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir