İş İlanları

İŞKUR işçi alımı için yeni iş ilanları yayınlandı! İŞKUR'dan yeni duyurular!..

İŞKUR, yeni istihdamlara yönelik personel ve memur alımı haricinde yüzlerce kamu kuruluşlarına ve özel sektörde istihdam edilmek üzere yeni iş ilanları yayınladı. Yeni yayınlanan iş ilanları kapsamında onlarca sektörden yüzlerce işçi alımı yapılacak. Yapılacak olan işçi alımı ile ilgili başvurular  29 Eylül- 30 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılaması gerekiyor. 

İŞKUR’da güncel tarih olarak tarih olarak personel, memur ve işçi alımı ile ilgili toplamda 58 binden fazla açık iş ilanları bulunmakta olup bu açık bulunan iş ilanları kapsamında toplamda 100 binden fazla kişeye iş isdihdamı hedeflenmektedir. 

BULUNAN İŞ İLANLARI BELİRTİLEN İSTİHDAM HEDEFİNDEN UZAKLAŞIYOR

Ekonomi Bakanı Berat Albayrak, 2019 yılı istihdam hedefleri olarak, 2 milyon 500 bin kişiye yeni iş isdihdamı sağlanacak dedi. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde İŞKUR’da çok daha fazla iş ilanları yayınlanması beklenmetedir. Lakin, TÜİK’in açıkladığı resmi işsizlik rakamlarına bakıldığında, İŞKUR’un ve diğer kamu kuruluşların iş isdihdamına yönelik yapılan iş ilanları sayısı ve memur – personel- işçi alımı sayısı, hedeflenen istihdam sayısından çok uzakta kalmaktadır. 

Aşağıda İŞKUR’un güncel işçi alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları ve bu iş ilanlarına ait, başvuru yapabilmeniz veya başvuru şartlarını öğrenebilmeniz için linkler bulunmaktadır. Meslek isimlerinin üzerini tıklamanız yeterlidir. Meslek isimlerinin yayında belirtilen rakamlar, o meslek ile ilgili alınacak personel sayısını belirtmektedir. 
Karşınıza gelen ekrandan bulunduğunuz ili seçerek ara bütonuna basınız. Karşınıza gelecek işçi alımı için yayınlanan ilgili iş ilanına tıklayarak ilan detaylarını öğrenebilir ve e-devlet şifrenizi kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz. 

İŞÇİ ALIMI İLE İLGİLİ İŞKUR TARAFINDAN YAYINLANAN İŞ İLANLARI

Hangi meslek gurubundan iş arıyorsanız, o meslek gurubunda belirtilen isimlerin üzerini tıklayınız>

Beden İşçisi (Genel)

Temizlik Görevlisi

Satış Danışmanı / Uzmanı

Makineci (Dikiş)

Garson (Servis Elemanı)

Kasiyer

Konfeksiyon İşçisi

Güvenlik Görevlisi

Büro Memuru (Genel)

DİĞER TÜM SEKTÖRLERİN İŞ İLANLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ BURAYI TIKLAYINIZ..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir