Personel Alımı

TÜBİTAK Resmi Gazete'de İlan Yayımlayarak Sivil Memur Alımı Yapacağını Duyurdu

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından Resmi Gazete aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda sivil memur alımı yapılacağı ifade edildi.

TÜBİTAK Marmara araştırma merkezi bünyesindeki memur eksikliği için ön lisans mezunu Diğer Teknisyen ve Teknikerler kadrosuna Kocaeli ilinde memur alımı yapacağını duyurdu. Ayrıca gerçekleştirilecek olan alımlar Sivil Savunma ve İtfaiyecilik birimine yapılacak.

GENEL ŞARTLAR

TÜBİTAK tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

T.C. vatandaşı olmak.

Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak.

Kamu haklarından yasaklanmamış ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak

Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak.

En az 3 yıl Sivil Savunma Personeli olarak çalışmış olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ve SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek.

İtfaiye aracını kullanabilmek için E (Eski) / C (Yeni) Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak.

Microsoft Ofis Programlarını kullanıyor olmak.

İşe alınacak personelin Kocaeli’nin Gebze veya Darıca İlçesinde ikamet etmesi istenecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar bugünden itibaren 18 Ekim’e kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr) ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da İŞKUR’un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. 

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir