Ekonomi

Şirket İlan Verdi ! Yıllık 185 Bin TL Maaşla Seyyah Alınıyor

Yıl boyunca aralarında ABD, Tayland, BAE, İtalya ve İzlanda’nın da bulunduğu 40’ı aşkın ülkeyi ziyaret edecek olan seyyah ilanı verildi. Konu ile ilgili olarak ilan İngiliz şirketi Wowcher tarafından verildi. Ayrıca verilen ilana göre işe alınacak olan seyyah isterse gezilere yanına bir arkadaşını da alabilecektir.

İŞİN TANIMI

Verilen iş ilanına göre adaylardan YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında izlenimlerini anlatmaları isteniyor. Ayrıca ilanda “Wowcher Travel’in sunduğu imkanların inanılmaz derecede mükemmel olduğunu ve tüm dünyada indirimlerimizden faydalanarak vakit geçirmenin ne kadar şaşırtıcı olduğunu göstereceğinizi umuyoruz” ifadelerine yer verildi.

Şirket İlan Verdi ! Yıllık 185 Bin TL Maaşla Seyyah Alınıyor

185 BİN TL MAAŞ 

İlan kapsamında işe alınacak olan adaylara yıllık 25 bin sterlin maaş verilecektir. Bu maaş şimdiki kura göre yaklaşık olarak 185 bin TL oluyor ancak kur farkı yaşanabiliyor. Çalışacak olan adayların pasaportlarının olması ve 18 yaşını doldurmuş olmaları da şart olarak aranıyor.

30 SANİYELİK VİDEO İSTENİYOR

Adayların 30 Aralık’a kadar kendi sosyal medya hesaplarından paylaşacakları 30 saniyelik bir videoda, bu iş için neden uygun olduklarını anlatmaları gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir