Personel Alımı

Çalışma Bakanlığı Bünyesinde Büro Memuru Alımı Yapılıyor

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki Çankırı Kızılırmak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bir ilan yayımlanarak SYDV kapsamında büro görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. 

Yayımlanan ilanda işe alınacak olan personel belirsiz süreli olarak çalıştırılacaktır. Adaylar aşağıdaki şartları sağladıklarında link üzerinden ilana başvuru yapabileceklerdir.  

İLANIN DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranıyor ve bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

– En az 4 yıllık lisans eğitimini (İktisadi ve idari bilimler fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Rehberlik ve Sosyal Hizmetler bölümünün birinden mezun olmak, lisans diplomasına sahip olmak.

– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

– En az 4 yıllık lisans eğitimini (İktisadi ve idari bilimler fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Rehberlik ve Sosyal Hizmetler bölümünün birinden mezun olmak, lisans diplomasına sahip olmak. İşe alım sürecinde geçerli olan 2018/2019 yılları Kamu Personeli Seçme sınavlarından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Başvuru tarihi itibariyle son 6 (altı) aydır Kızılırmak ilçesinde ikamet ediyor olmak ve işe alım sonrası ilçede ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. Bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak(zorunluluğu yoktur, var ise) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

Adaylar aşağıdaki link üzerinden SYDV iş başvuru forumuna T. C. Kimlik Numaraları ile kayıt olacak ve giriş yaptıkta sonra ilana başvuru yapabileceklerdir. 

İlana Başvuru İçin TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir