İşkur İş İlanları

Bekçi alımı başvuru şartları kesinleşti: 14 ilde bekçi alımı yapılacak!

EGM Bekçi alımı ilanları binlerce kişi tarafından merakla beklenirken özel firmalar tarafından İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Düzce, Kocaeli, Mersin, Antalya, Edirne, Trabzon, Afyonkarahisar, Uşak, Denizli, ve Yalova’da bekçi alımı yapılacağı açıklandı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden özel firmalar tarafından yeni bekçi alımı ilanlarında aranan başvuru şartları da aktarıldı.

İŞKUR bekçi alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması gerektiği bildirildi.

EGM bekçi alımı ilanları yakın zamanda yayınlanacağı tahmin edilirken İŞKUR üzerinden İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Düzce, Kocaeli, Mersin, Antalya, Edirne, Trabzon, Afyonkarahisar, Uşak, Denizli, ve Yalova’da bekçi alınacağı belirtildi.

BEKÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI KESİNLEŞTİ

EGM Bekçi alımı ilanlarına başvuru yaparak bekçi olmaya hak kazananların aldıkları maaşlar tartışma konusu olurken İŞKUR üzerinden özel firmaların yayımladığı bekçi alımı ilanına başvuru yapacaklarda aranan başvuru şartları kesinleşti.

İŞKUR bekçi alımı ilanları  İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere toplamda 14 ilde yayımlandı.

İŞKUR BEKÇİ ALIMI İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

14 İlde 26 bekçi alımı yapılacağı açıklanırken İŞKUR bekçi alımı ilanı başvuru şartları da aktarıldı. İŞKUR bekçi alımı ilanı başvuru şartları şöyle:

– T.C. Vatandaşı olmak,

– İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

– 18 yaşını tamamlamış olmak,

– Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

– Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

BEKÇİ ALIM İLANLARI YAYINLANDI

Bekçi alımı yaparak istihdama destek veren kurumlar ise şöyle:

Bekçi alımı başvuru şartları kesinleşti: 14 ilde bekçi alımı yapılacak!

Bekçi alımı başvuru şartları kesinleşti: 14 ilde bekçi alımı yapılacak!

Bekçi alımı başvuru şartları kesinleşti: 14 ilde bekçi alımı yapılacak!

İŞKUR BEKÇİ ALIMI İŞ İLANLARINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir