İş İlanları

Belediyeye İŞKUR aracılığı ile mevsimsel işçi alımı yapılacak!

Lüleburgaz Belediyesi, Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sayfası üzerinden yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yer alan ilana göre Lüleburgaz Belediyesi, en az ilköğretim mezunu öğrenim düzeylerinden 9 beden işçisi, 4 kamyon şoförü ve 2 traktör şoförü olmak üzere 15 işçi alımı yapacak.

İşçi alımı İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup, alınacak işçiler Lüleburgaz Belediyesi bünyesinde mevsimsel işçi olarak 5 ay 29 gün istihdam edileceklerdir.

İŞ BAŞVURUSU

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR’un resmi internet sayfası olan https://esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir. Başvurular 25 Şubat ile 02 Mart 2020 tarihleri arasında yapılmaktadır.

3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

İŞKUR’un internet sayfası üzerinden beden işçisi alımı online başvuru için BURAYI TIKLAYINIZ

Kamyon şoförü alımı için BURAYI TIKLAYINIZ

Traktör şoförü alımı için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir