Gündem

Son dakika Ankara'da eczanelerin çalışma saatleri hakkında flaş karar!

Ankara’da corona virüsü salgını ile mücadelede çok önemli bir yere sahip olan eczanelerin çalışma saatleri ile ilgili dğeişiklik yapıldı.

ECZACILAR ODASI BAŞVURDU! İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KARAR VERDİ

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Ankara Eczacıları Odası’nın yaptığı başvuruyu değerlendiren Ankara İl Sağlık Müdürlüğü eczanelerin hafta içi ve cumartesi günleri 10.00 – 18.00 saatleri arasında açık olmasına karar verdi.

Son dakika Ankara'da eczanelerin çalışma saatleri hakkında flaş karar!

ANKARA’DA ECZANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ

Ankara Eczacılar Odası tarafından kent genelindeki eczanelere ulaştırılan yazılı açıklamada konuyla ilgili, “Covid-19 pandemisi sebebiyle iş yükü artan ve yüksek risk grubunda bulunan eczacılarımızın ve yardımcı personellerimizin çalışma saatlerinin esnetilmesi için bir süredir Ankara İlk Sağlık Müdürlüğü nezdinde yürüttüğümüz çalışmalarımız sonuçlanmış, Ankara ve Kırıkkale illerimizdeki eczane çalışma saatleri salgın tehlikesi geçene kadar geçici süreyle değiştirilmiştir. İl Sağlık Müdürlüğümüz ile birlikte alınan karar gereği, Eczanelerimiz 31.03.2020 tarihi itibariyle(Cumartesi günleri dahil) 10.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vereceklerdir.” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir