Genel

Araç sahipleri dikkat! Bu geceden itibaren zam bekleniyor

Küresel piyasalarda petrolde yaşanan değişiklikler benzin ve motorin fiyatları başta olmak üzere akaryakıt fiyatlarının değişmesine neden oluyor.

ARAÇ SAHİPLERİNE KÖTÜ HABER

Son olarak dün EPGİS tarafından yapılan açıklamada benzin fiyatlarına indirim gelmesinin ardından NTV Ankara İstihbarat Şefi Ahmet Ergen benzine bu gece zam yapılacağını duyurdu. Bu gece yarısından itibaren benzin için 20 kuruşluk fiyat artışı bekleniyor, motorin grubunuda bir değişiklik beklenmidiği aktarıldı.

Araç sahipleri dikkat! Bu geceden itibaren zam bekleniyor

İNDİRİM GELEN BENZİNE ZAM BEKLENİYOR

Milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiren zam haberi de EPGİS tarafından verilmesi bekleniyor. Dün benzin fiyatlarına 14 kuruş indirim gelmişti. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS)  tarafından yapılan açıklamada, “Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 03/04/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 14 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.” denilmişti.

BU GECEDEN İTİBAREN UYGULANACAK

Bu gece benzinde 20 kuruş zam yapılacağı aktarıldı. Böylece benzin fiyatlarına yapılan zam ile dün yapılan indirim müjdesi karşılıksız kaldı. Benzin fiyatlarına dün indirim müjdesi gelse de bugün zam yapılması halinde 6 kuruş zam gelmiş olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir