Kamu Personeli Alım İlanları

Resmi Gazete'de bugün yayımlandı! Hastanede çalışacak sağlık personeli aranıyor!

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında hastanede çalışacak sağlık personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Sağlık personel alım ilanına başvuru yapacak adayların hemşire, Laborant, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli ve Röntgen Teknisyeni olarak alınacağı aktarıldı.

SAĞLIK PERSONEL ALIMI İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILACAK

Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanında, “Üniversitemizde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esasların ek 2. maddesinin (b) fıkrasına göre, 2018 KPSS (B) grubu, puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen unvanlarda Sağlık Personeli alınacaktır. Ayrıca ilanın detaylarına www.gantep.edu.tr adresinden ulaşılabilir.” denildi.

Resmi Gazete'de bugün yayımlandı! Hastanede çalışacak sağlık personeli aranıyor!

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

Müracaatlar, ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz “basvuru.gantep.edu.tr” web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen ve ya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar öncelikle “basvuru.gantep.edu.tr” adresinde yer alan online başvuru bilgilerini doldurduktan sonra, ilgili sayfadan ulaşılabilecek İş Talep Başvuru Formunu bilgisayar ortamında doldurarak ilgili alana yükleyecektir. Daha sonra ise, istenen diğer belgeleri (öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Kaydet” düğmesine basarak online başvurularını tamamlamış olacaklardır. Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Birden fazla nitelik kodlu unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Yerleşmeye hak kazanan adaylardan, daha sonra online başvuru sırasında beyanda bulundukları belgelerin (öğrenim belgesi, istenen unvanlar için deneyim ve/veya sertifika belgeleri) asıllarının veya onaylı suretlerinin ibrazı istenecektir. Gerçeğe aykırı belge beyan/teslim edenler hakkında yasal işlem yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir