Sağlık Personeli

Gaziantep Üniversitesi 85 sözleşmeli personel alımı yapacak!

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Resmi Gazete’de yeni bir personel alımı ile ilgili ilan yayınlandı. İlana göre Gaziantep Üniversitesi’ne bağlı hastaneye, aşağıda belirtilen kadro dağılıma göre sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.

Personel alımı ile ilgili, Gaziantep Üniversitesinin yayınladığı resmi ilan şöyle;

Üniversitemizde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esasların ek 2. maddesinin (b) fıkrasına göre, 2018 KPSS (B) grubu, puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen unvanlarda Sağlık Personeli alınacaktır.
Ayrıca ilanın detaylarına www.gantep.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

KADRO DAĞILIMI

80 Hemşire, 1 laborant, 1 Röntgen Teknisyeni, 1 Sağlık Teknikeri ve 2 diğer Sağlık Teknikeri olmak üzere sözleşmeli olarak toplam 85 sağlık personeli alımı yapılacaktır.

Kadrolara göre belirlenmiş mezuniyet şartlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Müracaatlar, ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz “basvuru.gantep.edu.tr” web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır.
Şahsen ve ya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Adaylar öncelikle “basvuru.gantep.edu.tr” adresinde yer alan online başvuru bilgilerini doldurduktan sonra, ilgili sayfadan ulaşılabilecek İş Talep Başvuru Formunu bilgisayar ortamında
doldurarak ilgili alana yükleyecektir. Daha sonra ise, istenen diğer belgeleri (öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Kaydet” düğmesine basarak online başvurularını tamamlamış olacaklardır.
Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Birden fazla nitelik kodlu unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.
Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, atamaları yapılmış olsa dahi
iptal edilecektir. Yerleşmeye hak kazanan adaylardan, daha sonra online başvuru sırasında beyanda bulundukları belgelerin (öğrenim belgesi, istenen unvanlar için deneyim ve/veya sertifika
belgeleri) asıllarının veya onaylı suretlerinin ibrazı istenecektir. Gerçeğe aykırı belge beyan/teslim
edenler hakkında yasal işlem yapılacaktır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir