Ekonomi

Antalya Büyükşehir Belediyesi nakit para yardımı başvuru ekranı!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediye bütçesinden 1 Mart 2020 sonrası işini kaybedenler veya işyerini kapatmak zorunda kalanlar için nakit para yardımı ve gıda yardımı yapacaklarını açıkladı.

ONLİNE BAŞVURU EKRANI

Antalya Büyükşehir Belediyesi para yardımı başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ. Ardından, belirtilen alanları eksiksiz doldurunuz. Para yardımı almak için, 1 Mart 2020 Sonrası İşten Çıkış Belgesini (SGK veya E-Devlet) ‘’dosya seç’’ kısmından eklemeyi unutmayınız.

İşten Çıkış Belgesi eklemediğiniz takdirde başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Gıda ve diğer yardım başvuru formu için BURAYA TIKLAYINIZ

PARA YARDIMI İÇİN TAAHHÜTNAME

Yukarıdaki beyanların doğruluğunu, beyanlarımda herhangi bir değişiklik olması halinde durumu derhal yazılı olarak Antalya Büyükşehir Belediyesine bildireceğimi, gerçeğe aykırı beyanda bulunmam veya beyanlarımın düzeltilmesini gerektiren değişikleri derhal Antalya Büyükşehir Belediyesine bildirmediğim taktirde tarafıma yersiz olarak yapılacak her türlü yardım ve ödemeyi istenildiğinde yasal faizi ile birlikte geri ödeyeceğimi, ayrıca hakkımda Türk Ceza Kanununun ve Borçlar Kanununun ilgili maddeleri gereğince işlem yapılacağını beyan ve taahhüt ederim. Antalya Büyükşehir Belediyesinin Sosyal Yardım Desteği için ilgili mevzuatlar kapsamında hakkımda bilgi toplamasına onay veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir