Gündem

Ankara Büyükşehir Belediyesi iftarver.com ile ihtiyaç sahiplerinin adreslerine iftar yemeği götürecek!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Koronavirüs salgını sebebi ile tüm ihtiyaç sahibi Ankaralılara hem belediye bütçesinden yardım yapıyor hem de birlik ve dayanışma içerisinde olan vatandaşlara aracılık etmeye çalışıyor. Bu bağlamda Anakara Büyükşehir Belediyesi, bu Ramazan ayında, ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği götürebilmek için yeni bir yardım kampanyası başlattı.

www.iftarver.com internet adresi açan Ankara Büyükşehir Belediyesi, 15 TL karşılığında ‘’sofranı paylaş’’ kampanyası yürüterek, yardım etmek isteyen vatandaşların adreslerine iftar yemeği götürecek. Konu ile ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ‘’Kardeşliğin ve dayanışmanın ayı Ramazan’ın birlik olmaya ihtiyacımız olduğu bu günlerde büyük ailem Ankara’ya ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

YARDIM KAMPANYASI

6 milyon tek yürek oluyor, iftar sofrasında buluşuyor. www.iftarver.com ile evinde yemek yapacak kimsesi olmayan ve evinden çıkmaması gereken 65 yaş üstü vatandaşlara, kronik hastalara, engellilere ve dar gelirli ailelere yardımcı olabilirsiniz.

İFTAR MENÜSÜ SATIN ALABİLİRSİNİZ

www.iftarver.com’ adresinden ABB BELPA A.Ş.’den 15 TL ödeyerek ihtiyaç sahibi bir vatandaşımız için iftar menüsü satın alabilirsiniz’’ dedi.

Sosyal medya hesabından yapılan Ramazan ayı mesajında, “Mübarek Ramazan ayının bereketini birlikte paylaşıyor, iftarda ekmeğimizi bölüşüyoruz. Beraber olacağımız nice iftar sofralarında görüşmek dileğiyle” ifadelerine yer veren Başkan Yavaş, huzurun ve bereketin artması temennisinde de bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir