Ekonomi

Koronavirüs dolar fiyatlarını yükseltmeye devam ediyor! 28 Nisan güncel dolar ve euro fiyatları ne kadar?

Yeni tip koronavirüs salgını piyasaları olumsuz olarak etkilemeye devam ediyor. Salgın, etkisini arttırmaya devam ettikçe, dolar ve euro fiyatlarında da artış devam ediyor. Dolar fiyatları 7 TL barajına çok yakın seviyelerde seyrederken, aynı dakikalarda euro fiyatları da 7,58 TL’den seyrediyor.

28 NİSAN DOLAR FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Dolar fiyatları yatırıcımlar ve döviz kuruyla ilgilenenler tarafından sürekli olarak takip ediliyor. 7 TL barajına son derece yakın olan dolar, yüksek seviyelerde seyretmeye devam ediyor. Dün haftaya yüksek bir seviyeyle başlayan dolar, bugün de yüksek seviyelerdeki yerini koruyor. An itibariyle 7 TL seviyesine çok yakın olan dolar 6,99 TL seviyesinden işlem görüyor.

Koronavirüs dolar fiyatlarını yükseltmeye devam ediyor! 28 Nisan güncel dolar ve euro fiyatları ne kadar?

28 NİSAN EURO FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Dolar fiyatlarını takip eden vatandaşlar, euro fiyatlarını da merak ediyor. Salgın sadece dolar değil, euro, sterlin, altın gibi pek çok yatırım araçlarının fiyatlarını da olumsuz olarak etkiliyor. Dolar fiyatları yükselmeye devam ederken, euro fiyatları da yükselişine devam ediyor. 8 TL seviyesine doğru her geçen gün biraz daha yakalaşan euro 7,58 TL seviyesinden değerlendiriliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir