İşkur İş İlanları

Belediyeye deneyimli deneyimsiz personel alımı yapılacak! Başvurular yarın sona eriyor!

Pamukkale Belediyesi’ne İŞKUR üzerinden personel alımı yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda bir takım şartlar aranmaktadır. Belediye bünyesinde beden işçisi olarak görev almak isteyen adaylara ilişkin müracaat koşulları ve ilan metni haberimizde mevcut..

PAMUKKALE BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanı olarak Pamukkale Belediyesi’ne personel alınacağını ifade etti. Toplam da 50 personel alımının yapılacağı ilana ilişkin tüm detaylar ve ilan metni aşağıda belirtilmiştir.

PAMUKKALE BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI MÜRACAAT KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunmak isteyen adayların bir takım şartları taşıması gerekiyor. Müracaat koşulları şu şekilde ifade edildi:

  • Sağlık problemi olmayan
  • Belediyemize ait park bahçe işlerinde çalışacak vasıfsız personel aramaktayız.

DİNAR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden personel alımı için yayımlanan ilanda başvuru süresi de ifade edilmiştir.  Başvuru 4 Mayıs tarihinde başlamış olup, 6 Mayıs tarihinde (Yarın) sona erecektir. Bu tarihler arasında adayların, 15 Mayıs Mah. 1070 Sok. No:1 K:7 Pamukkale-Denizli adresine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Pamukkale Belediyesi Personel Anonim Şirketi üzerinden belediyeye 50 personel alımına ilişkin ilan metnini incelemek için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir