Genel

Ormanın karanlıklarında kaybolunca Aksu Jandarma ekipleri kurtardı!

Bir haber kanalında çalıştığı öğrenilen B.D isminde ki bir vatandaş, Antalya’nın Aksu ilçesinde bulunan Kurşunlu Şelalesi mevkiinde ki ormanlık alanda geziye çıktı. Dönüş yolunda yolunu kaybeden B.D. isminde ki vatandaş, akşam olması ile birlikte ormanın karanlıklarında ne kadar yolunu bulmaya çalışsa da, zifiri karanlığın içerisinde iyice kayboldu.

Kaybolan vatandaş, Aksu Jandarma Karakolundan yardım istedi. İhbarı alan Aksu jandarma ekipleri çok kısa bir zaman içerisinde sağlık ekipleri ile birlikte olay yerine geldi. Ormanın karanlıklarında kaybolan vatandaşı arayan Jandarma ekipleri çok kısa zaman içerisinde eli ile koymuş gibi buldu.

AKSU JANDARMA EKİPLERİNE TEŞEKKÜRLER

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, vatandaşı jandarma aracına bindirmeden önce ateşi ölçüldü ve ön sağlık taramasından geçirildi. Konu ile ilgili açıklama yapan B.D ‘’Ormanda geziye çıkmıştım. Geri dönerken yolumu kaybettim. Gece olunca adeta ormanın karanlıklarına gömüldüm. Dönüş yolunu bulamayacağımı anlayınca da Jandarma 156 acil ihbar hattını aradım. Beni bulmaya Aksu Jandarma ekipleri geldi ve nasıl olduysa çok kısa bir zaman içerisinde beni buldular. Başta Uzman Çavuş D.D olmak üzere tüm jandarma ekiplerine ve sağlık ekiplerine teşekkür ederim’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir