Ekonomi

Askıda fatura uygulamasıyla son 24 saatte 48 bin 639 ailenin faturası ödendi!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Askıda Fatura kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara çağrıda bulundu. İstanbullular için geçerli olan uygulamaya vatandaşlardan büyük ilgi geldi. 24 saatte 48 binden fazla ailenin su ve doğalgaz faturaları ödendi.

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU YARDIMSEVERLERİ DAYANIŞMAYA ÇAĞIRDI

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yapmış olduğu açıklamada yardımseverleri dayanışmaya çağırdı. İmamoğlu yapmış olduğu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli hemşehrilerim; bu zor günlerde aramızdaki dayanışmayı büyütmek ve geride kimseyi bırakmamak adına yeni bir adım daha atıyoruz. Askıda fatura uygulamamızı başlatıyoruz. Bu sayfadaki ihtiyaç sahipleri, iBB tarafından onaylanmış ihtiyaç sahibi ailelerdir. İSKİ ve İGDAŞ faturalarını ödemede güçlük çeken vatandaşlarımızı, siz hayırseverlerin desteği ile biraz daha rahatlatmak istiyoruz. Bu kampanyaya destek olacak tüm hayırsever vatandaşlarımıza en derin şükranlarımı sunuyorum”

Askıda fatura uygulamasıyla son 24 saatte 48 bin 639 ailenin faturası ödendi!

ASKIDA BEKLEYEN 77 BİN 467 FATURA VAR

Dün açılan sisteme ilişkin gelen son bilgilere göre bugün saat 11.15 itibariyle 48 bin 639 ailenin doğal gaz – su faturası ödendi. Toplam da 5 milyon 941 bin 825 Türk Lirası tutarında fatura ödendi. Askıda ise 77 bin 467 ailenin faturası bekliyor.

Askıda fatura uygulamasıyla fatura ödemek ya da fatura bırakmak için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir