Kültür-sanat

En Yüksek IMDB Puanına Sahip Johhny Deep Filmleri

Birbirinden farklı karakterler ile seyircisine her daim istediğini veren bir oyuncudur. 58 yaşındaki oyuncu toplamda 86 filmde rol almıştır. Ülkemizde ise adını Karayip Korsanları ile zirveye taşımıştır. Son filmi olan Waiting for he Barbarians ile beklediği ilgiyi alamasa ve hala Oscar ödülüne layık görülmese de yeteneği ve filmleri ile yadsınmayacak bir üne sahiptir. IMDB puanlarını da baz alarak sizler için en iyi ve en eğlenceli filmlerini derledik.

En Yüksek IMDB Puanına Sahip Johhny Deep Filmleri

Platoon Filmi

Ünlü oyuncunun en fazla IMDB puanı alan filmidir. 8,1 ile zirveyi oynamaktadır. 1986 yılında çekilmiş bu filmin türü dram ve savaştır. Filmde Vietnam savaşına katılan gönüllü bir gencin hikayesi beyaz perdeye aktarılmıştır. HD film izlemek için www.fullhdfilmizlesene.com adresine ulaşabilirsiniz.

Karayip Korsanları Siyah İnci’nin Laneti

2003 yılında çekilen filmin IMDB puanı 8,0’dır. Vali Swan’ın 12 yaşında olan kızı bir enkaz ile karşılaşır ve buradan sağ çıkan tek kişi Will’dir. Çocuğun boynundaki altın madalyondan korsan olduğu anlaşılır ve Elizabeth bu madalyonu saklamaya karar verir. Yıllardan sonra Elizabeth kötü bir korsan olan Barbarossa tarafından kaçırılır ve çocukluk arkadaşı Will Turner ve çılgın korsan Jack Sparrow kızı kurtarmak için başından geçen maceralar konu edilmektedir.

Makas Eller

Farklı konularda full hd film izle sürmek isteyenlerin mutlaka izlemesi gerekir. Dram, romantik ve fantastik kategorisinde yer alan bu film 1990 yılında çekilmiştir. Edward Scissorhands’ı yaratan kişi kazara ölmüş ve Edward makas elleri ile yaşamak zorunda kalmıştır. Komik ve hüzünlü bir hikâye ye dönüşen olaylarda Peg Bogg’un evine gitmesiyle toplum içinde kendine yer etme çabasına seyirci olacaksınız. IMDB puanı 7,9 iken tekrar tekrar izlenmesi gereken filmler arasındadır.

Ed Wood

Belki de oyuncunun en tartışmalı filmlerinden biri olmuştur. 1994 yılında çekilen filmin puanı 7,8’dir. Kimileri filmden hiç hoşlanmazken kimileri için kült film sayılabilecek bir baş yapıttır. Çok büyük hayallere sahip hırslı ancak bazı sorunları olan tüm beceriksizliği ve şanssızlığına rağmen hayallerinin peşinden koştuğu serüvene tanıklık etmek için www.fullhdfilmizlesene.com bekleniyorsunuz.

En Yüksek IMDB Puanına Sahip Johhny Deep Filmleri

Düşler Ülkesi

Dram-aile ve biyografi türündeki 2004 yapımı filmin puanı 7,7’dir. Peter Pan’ın yaratıcısı tarafından uyarlanan bu filmde olmayan bir ülkeden söz edeceğiniz. Konusuna göre 1900’lerin başında Barrrie ile karşılaşıyoruz ve ilham peşinde koşmasına tanıklık ediyor. Peter Pan ortaya çıkarken ilham olan ailenin ve bu aile ile dostluğun serüveni oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca Kate Winslet’in harika oyunculuğu da filmin yükselmesine yardımcı oluyor.

Amerikan Rüyası

1993 yapımı film çok fazla dikkat çekmemiş olsa da IMDB Puanı 7,4’tür. Kahramanımız Axel Blackman ailesini kaybettikten sonra New York’a giderek burada balıkçılık şirketinde çalışmaya başlamıştır. Görevi ise balık saymaktır. Bir gün akrabası Leo Amca ortaya çıkar ve onu geri çağırıp kendi işini de devredeceğini söyler. Burada yaşadığı hayaller ve iki kadının etkisinden nasıl çıkacağını anlatan hikate anlatılmaktadır.

En Yüksek IMDB Puanına Sahip Johhny Deep Filmleri

Charlie’nin Çikolata Fabrikası

Johhny Deep’in oynadığı en sıra dışı film desek yanılmış olmayız. 2005 yılında çekilen filmin IMDB puanı 6,7’dir. Willy Wonka karakterinin bir çikolata fabrikası bulunur ve kendinden sonra gelecek kişiyi aramaktadır. Önce bir yarışma düzenler ve kişiyi eğiterek yerine hazırlayacaktır. Bunun için 5 çocuk belirler ve bu çocuklardan birinin ismi Charlie’dir. Bu çocuk diğerlerinden farklıdır ve fabrikada görecekleri onu Willy Wonka’nın hayal alemine girmesine neden olacaktır. Fantastik ve komedi kategorisinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizde Johnny Deep filmlerini seviyor ve daha fazlasını merak edip izlemek istiyorsanız full hd film keyfi https://www.fullhdfilmizlesene.com/ ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir