Kültür-sanat

Halil Ergül olayında flaş gelişme! Müge Anlı Halil Ergül bulundu mu?

25 Aralık 2019 tarihinde, 61 yaşındaki Halil Ergül, maaşını çekmek için evden çıktı ve bir daha geri dönmedi. Halil Ergül’ün maaş hesabında herhangi bir hareketlilik görülmeyince, yaşlı adamın başına bir şey geldiği şüphesiyle duyulan endişe iyice arttı. Konuyla ilgili Müge Anlı, ekipleriyle birlikte detaylı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Halil Ergül olayını yakından takip eden vatandaşlar ise herhangi bir gelişme olup olmadığını merak ediyor. Peki, Halil Ergül bulundu mu? Halil Ergül yaşıyor mu? Müge Anlı Halil Ergül gelişmesinde merak edilen detaylar haberimizde mevcut..

EŞİ VE KIZI 9 GÜN SONRA BAŞVURDU

25 Aralık 2019’da evden çıkan Halil Ergül’ün kaybolmasından 9 gün sonra programa eşi ve kızı başvurmuştu. Adamın kaybolmasından 9 gün sonra başvuran eşi ve kızı için, programda tepkiler çığ gibi büyümüştü. Geçtiğimiz günlerde, programa başvuran Halil ERgül2ün arkadaşı, yaşlı adamı kaybolmadan 1-2 gün önce gördüğünü belirterek, çok üzgün gördüğünü ifade etmişti.

Halil Ergül olayında flaş gelişme! Müge Anlı Halil Ergül bulundu mu?

30 NİSAN’DA CESET BULUNDU

Koyun otlatan bir çoban, Erzincan yeni çevre yolunda, büyük bir kısmı çürümüş olan bir ceset gördü. Konuyla ilgili polis ekiplerine bilgilendirme yapması sonucunda, Trabzon adli tıp kurumu inceleme yaptı. Yapılan inceleme sonucunda, cesedin 25 Aralık 2019 tarihinden itibaren kayıp olan Halil Ergül’e ait olduğu belirtildi. Ölüm sebebinin ise yapılan inceleme sonrasında açıklanacağı ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir