İşkur İş İlanları

İŞKUR üzerinden kamu ve özele 448 temizlik personeli alınacak! En az ilköğretim mezunu adaylar başvurabilir! KPSS şartı yok!

İŞKUR kamu – özel fark etmeksizin pek çok sektörün eleman ihtiyacını karşılıyor. İş arayan binlerce vatandaş, İŞKUR’un yayımlamış olduğu ilanlara dikkatle bakıyor. 448 temizlik personel alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için tüm şartlar haberimizde ayrıntılı bir şekilde verilmiştir.

HANGİ İLLERDE ALIM VAR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan 448 temizlik personel alım ilanı, başta İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirler olmak üzere çeşitli şehirler için verilmiştir. Koronavirüs salgını sebebiyle, başvurular, İŞKUR üzerinden online olarak kabul edilmektedir.

AŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) yayımlamış olduğu ilanlara başvuruda bulunmak için İŞKUR’a üye olmalı ve kayıtlı işsiz olarak işlem yapmak gerekiyor. Başvurular an itibariyle başlamış olup, 19 Haziran’a kadar devam etmektedir.  (İlanlara göre değişkenlik gösterebilir) En az ilköğretim mezunu adayları ilanlara başvuruda bulunabilir. KPSS şartsının arandığı 448 temizlik personel alımına başvuruda bulunmak için TIKLAYIN

TEMİZLİK PERSONEL ŞARTLARI

Temizlik personeli olarak görev almak isteyen adayların bir takım şartları taşıması gerekiyor. İşte genel olarak temizlik personel şartları şu şekilde:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • En az 18 yaşını tamamlamış olmak
  • Görevini yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması
  • En az ilköğretim mezunu olmak (İlanlara göre değişkenlik gösterebilir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir