İşkur İş İlanları

İş arayanlar dikkat! 33 şehre en az ilköğretim mezunu Büro Memuru alınacak!

İş arayan vatandaşlara sevindiren haber İŞKUR’dan geldi. İŞKUR yapmış olduğu alımlarda Büro Memuru alınacağını da uyurdu. Özel – kamu pek çok sektörün eleman ihtiyacını karşılayan İŞKUR, şimdi de büro memuru alınacağını açıkladı. Peki, büro memuru şartlar neler? Hangi illerde büro memuru alımı mevcut? Merak edilen tüm detaylar haberimizde mevcut..

Koronavirüs salgını sebebiyle işinden olan ya da iş arayan binlerce vatandaş bulunuyor. İŞKUR’un yayımladığı ilana göre tam 99 tane büro memur alımı yapılacak. Alıma ilişkin tüm detaylar haberimizde ayrıntılı şekilde belirtilmiş olup, başvuru linki de eklenmiştir.

İŞKUR BÜRO MEMURU ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR aracılığıyla büro memuru olarak görev almak isteyen adayların belirli şartları taşıması gerekiyor. Adaylardan aranan genel şartlar şu şekilde:

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  3. 18 Yaşından büyük olmak,
  4. En az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu olmak, (İlanlara göre değişkenlik gösterebilir)
  5.  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmaması.
  6. Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR’a üye olması ve kayıtlı işsiz olması gerekmektedir. Daha sonra aşağıda belirtilen linke tıklayarak, başvuru işlemi tamamlanabilmektedir. İŞKUR aracılığıyla toplam da 99 büro memuru alımı yapılacaktır.

İŞKUR’un 33 şehre yapacağı büro memur alım ilanına başvuruda bulunmak için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir