Genel

Manisa'da 22 yaşında ki bir kadın erkek arkadaşı tarafından katledildi!

Bugün Manisa yine bir kadın cinayetine şahit oldu. 22 yaşında olduğu bildirilen Gülnur K. adında ki bir kadın, işe giderken erkek arkadaşı tarafından sokak ortasında acımasızca katledildi. 

Cinayet, Manisa’nın merkez Şehzadeler ilçesi Alaybey Mahallesi’nde meydana geldi. Katil zanlısı maktül Gülnur K.’yı bir süre evi ile işi güzergahı olan Alabey Mahallesinde bir köşede beklemeye başladı. İşe gidiş saatini bilen katil zanlısı Y.A. yanında getirdiği pompalı tüfekle Gülnur’un göksüne bir el ateş etti. 

Gülnur Kocabaş’ın katil zanlısı Yusuf A.’nın hırsızlık ve kasten adam yaralamaktan daha önceden sabıkası olduğu öğrenildi. Zanlı ifadesinde, “Beni aldattığını öğrendim. Sabah evden çıkınca yanımdaki pompalı tüfekle göğsüne ateş ederek öldürdüm” dedi.

Manisa'da 22 yaşında ki bir kadın erkek arkadaşı tarafından katledildi!

1 YIL ÖNCE TANIŞTILAR

Gülnur Kocabaş’ın doğma büyüme Kütahya’nın Şaphane ilçesinden olduğu, ancak 2 yıl önce çalışmak için 26 yaşındaki ablasıyla birlikte Manisa’ya yerleştiği öğrenildi. Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde elektronik malzeme üretilen fabrikada çalışan Gülnur Kocabaş’ın katil zanlısı Yusuf A.’nın, Aydın’ın Söke ilçesinde yaşadığı onun da çalışmak için Manisa’ya geldiği öğrenildi. Zanlı Yusuf A. ile hayatını kaybeden Kocabaş’ın yaklaşık 1 yıl önce çalıştıkları fabrika da tanıştıkları belirlendi.

ACILI AİLE MANİSA’YA GELMEK İÇİN YOLA ÇIKTI

Öte yandan acı haberi alan Gülnur Kocabaş’ın ailesi Manisa’ya gelmek üzere yola çıktı. Merkez Efendi Devlet Hastanesi’nde otopsi işlemleri devam eden Kocabaş’ın cenazesini ise aynı iş yerinde çalışan ve aynı evde kalan ablası teşhis etti. Kocabaş’ın cenazesi otopsi işlemlerinin ardından yarın Kütahya ili Şaphane ilçesine defnedileceği öğrenildi.

“BENİ ALDATTIĞINI ÖĞRENDİM”

Suç aletiyle birlikte polise teslim olan ve emniyetteki işlemleri devam eden şüpheli Yusuf A.’nın Aydın’ın Söke ilçesinde hırsızlık ve kasten adam yaralama suçlarından sabıkası olduğu öğrenildi. Yusuf A.’nın emniyetteki ifadesinde, “Biz bir süredir arkadaştık. Kendisini seviyordum. Beni aldattığını öğrendim. Sabah evden çıkınca yanımdaki pompalı tüfekle göğsüne ateş ederek öldürdüm. Suçumu kabul ediyorum” dediği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir