İşkur İş İlanları

İnönü Üniversite hastanesine lise mezunu güvenlik görevlisi alınacak!

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası olan www.iskur,gov.tr adresi üzerinden yeni bir güvenlik alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan bu ilana göre İnönü üniversitesi, kendi bünyesinde bulunan Malatya Battalgazi ilçesine bağlı olan hastaneye toplam 4 bay güvenlik görevlisi alımı yapacak.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Güvenlik görevlisi alımı için istenilen başvuru şartlar arasında, öncelikle adayların en az lise mezunu olmaları ve güvenlik kimlik kartlarının bulunması şartı yer almaktadır. Başvurular ise İŞKUR sayfası üzerinden online olarak yapılacak olup, adayların en geç 01 Haziran 2020 tarihine kadar aşağıda belirtilen linke tıklayarak kayıt işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

BAŞVURU DETAYLARI

En az ortaöğretim (lise ve dengi), en fazla lisans mezunu olmak,

18-35 yaş arasında olmak.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik sertifikası ile kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak, (Yükseköğretim Kurumlarının güvenlik ile ilgili bölümlerinden mezun olanlardan özel güvenlik temel eğitimi şartı aranmaz.)

Özel güvenlik sertifikası ve kimlik kartının ilan bitim tarihi itibariyle en az 6 ay süre ile geçerli olmak,

En az 167 cm boyunda olmak. Beden Kitle İndeksi=Ağırlık/Boy(kg/m²)formülü ile hesaplanıp, beden kitle indeksinin alt sınırı 18 (kg/m²), üst sınırı 27 (kg/m²) olarak esas alınacaktır.

KURA ÇEKİMİ NERDE NE ZAMAN YAPILACAK?

Tarih: 09.06.2020 Salı

Yeri: İnönü Üniversitesi Kapalı Spor Salonu (Halı sahalar karşısı) Battalgazi / MALATYA

Saati: 09:00 – 10:00

Hemen online başvuru yapmak ve ilan hakkında diğer detaylara ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İnönü Üniversite hastanesine lise mezunu güvenlik görevlisi alınacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir