Kültür-sanat

Demet Evgar'ın başına gelmeyen kalmadı! Önce arı soktu sonra..

Demet Evgar, bugün yapmış olduğu paylaşımla sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. “Dudağıma dolgu yaptırdım” diyerek, şişmiş dudağının görüntüsünü paylaşan Evgar, aslında dolgu yaptırmadığını ve dudağını arı soktuğunu açıkladı. İşte o görüntüler..

TALİHSİZ GÜN

Ünlü oyuncu Demet Evgar, bugün oldukça talihsiz bir gün geçirdi. Evgar, takipçilerine kötü geçen gününü anlatırken, kendisini ti’ye aldı. Gün içerisinde aynı arı tarafından 2 defa sokulduğunu ve daha sonra merdivenlerden düştüğünü söyleyen 40 yaşındaki oyuncu başından geçenleri bir video ile anlattı.

BOTOKS DEĞİL, DOLGU YAPTIRDIM

Evgar, yapmış olduğu paylaşımda, “Botoks değil, dolgu yaptırdım. Bana normal geliyor. Bence gayet doğal oldu. Kendimi çok iyi hissediyorum. Seviyorum. Hoşuma gidiyor. Aynaya baktığımda kendimi mutlu hissediyorsam bence dudağımı böyle doldurmalıyım” diyerek, takipçilerini güldürdü ve sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Demet Evgar'ın başına gelmeyen kalmadı! Önce arı soktu sonra..

GÜNÜN KISA ÖZETİ

Güzel oyuncu, yapmış olduğu paylaşımında yaşadığı olayı şu şekilde anlattı:

Günün kısa özeti; önce dudağımı arı soktu, 15 dakika sonra merdivenlerden yuvarlandım. Daha sonra beni sokan arı, terliğimin içinin üstüne saklandığından; kendisi tarafından ikinci kez, bu defa ayağımın üstünden sokuldum. ‘Nazar’ konseptli bir gündü. Şimdi iyiyim”

Demet Evgar'ın başına gelmeyen kalmadı! Önce arı soktu sonra..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir