Kamu Personeli Alım İlanları

Üniversiteye en az ilköğretim mezunu güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

Karadeniz Teknik Üniversitesine (KTÜ) 8 adet güvenlik görevlisi alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları kategorisinde yayınlanan bu ilana göre KTÜ, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu, en fazla ortaöğretim mezunu silahsız 8 adet güvenlik görevlisi alacak. Güvenlik görevlisi alımı için yayınlanan ilan detayları aşağıda verilmiştir.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

1-En az ilköğretim en fazla orta öğretim mezunu olmak.

2-Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına/Belgesine sahip olmak (silahsız)

3-Başvurusunun son günü itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak.

4-Güvenlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak.

5-Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde yer alan iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmak.

KURA ÇEKİMİ

1-Noter Huzurunda kura çekimi 10.07.2020 günü; saat:13.00’de; KTÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacaktır. Kura tarihi ve saatinde herhangi bir değişiklik olması halinde www.ktu.edu.tr internet adresinden duyuru yapılacak olup bu ilan tebligat niteliğinde olduğundan adaylara ayrıca herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. COVİD-19 salgını sebebiyle alınacak önlemler kapsamında kura işlemine görevli personel haricinde hiç kimse alınmayacak olup, Kura çekilişi daha sonra üniversitemizin www.ktu.edu.tr internet adresinden duyurulacak olan sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır.

2- İŞKUR tarafından gönderilen nihai listeler, noter kurası sonucu hak kazanan asıl ve yedek adayların listesi, işe başlayacak adaylar için istenilen belgeler www.ktu.edu.tr internet adresinden ayrıca duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

3-Göreve başlamaya hak kazanan adaylar Atamaya Yetkili Amirin olur işlemleri sonucunda belirtilecek tarihte göreve başlayacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin işe başlama işlemi geçersiz sayılacaktır.

Online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir