Gündem

Binali Yıldırım'ın korona virüsüne yakalandığı doğrulandı!

Ankara Şehir Hastanesi’ne giden Binali Yıldırım’a yapılan koronavirüs testinin pozitif çıktığı iddia edilmişti. İddia bizzat Binali Yıldırım tarafından doğrulandı. Yıldırım ktwitter hesabı üzerinden şu paylaşımda bulundu;

Binali Yıldırım'ın korona virüsüne yakalandığı doğrulandı!

Vücut kırgınlığı nedeniyle bu sabah Semiha Hanım ile birlikte Ankara Şehir Hastanesi’ne başvurduk. Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimizin sonucu pozitif çıkmıştır.

* Durumumuz iyi, herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız, süreci evde geçirmemizi uygun gördüler. Vatandaşlarımızdan TMM kuralına riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz. Dua eder, dua bekleriz.

Eren Erdem; ”AKP’li İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın Covid19 enfekte olduğunu öğrendim. Kendisine ve şu an enfekte olup tedavi gören tüm yurttaşlarımıza acil şifalar diliyorum.”

İbrahim Kalın; ”Binali Yıldırım beye ve kıymetli eşi Semiha hanıma acil şifalar diliyorum. Bu süreci en kısa sürede atlatacaklarına inanıyorum. Dualarımız sizinle. Rehavet ve panik yok. Tedbirleri elden bırakmayalım. Maske, mesafe ve temizlik hayati önemdedir.”

Temel Karamollaoğlu; ”Koronavirüs testi pozitif çıkan Sn. Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım Hanımefendi’ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Cenab-ı Allah’tan en kısa sürede kendilerine şifa vermesini niyaz ediyorum”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir