Kültür-sanat

Acun Ilıcalı ve Şehrazat arasındaki gerginlik büyüyor! Şehrazat'tan yanıt geldi!

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün, Domonijk Cumuriyetin’ne aktarmasız bir şekilde uçmak için aldığı 99,5 milyon TL’lik uçak gündeme bomba gibi düştü. Bunun üzerine beste ve söz yazarı Şehrazat, Acun Ilıcalı’ya, “Uçağını almadan bizim şu telifleri ödeseydi terbiyesiz. Haramı zıkkım olsun” demişti. Ilıcalı, buna bugün Twitter üzerinden yanıt verdi.

Acun Ilıcalı ve Şehrazat arasındaki gerginlik büyüyor! Şehrazat'tan yanıt geldi!

ÖNCE TELİFLERİMİZİ ÖDE

Şehrazat, Acun Ilıcalı’nın uçak almasından sonra, “Aldığın uçakta en azından benim hiç gözüm yok! İstersen 1000 tane uçak al ancak önce teliflerimizi öde. Hak yeme! Kursağına yapışır Acun Ilıcalı. Senin yaşın kadar benim kariyerim! Hiç utanma yok demi” ifadesini kullanmıştı.

ACUNDAN’DAN CEVAP GELDİ

Şehrazat’ın bu ifadesi üzerine Acun Ilıcalı Twitter üzerinden sessizliğini bozarak, cevabı mahkemede vereceklerini belirterek, “Bizden haksız bedel talep edip istediğini alamayınca hakaret yolunu seçen bu terbiyesiz kişiye cevabımızı mahkemede vereceğiz. Tazminatı ise işitme engelli miniklerimiz için kullanacağız” dedi.

Acun Ilıcalı ve Şehrazat arasındaki gerginlik büyüyor! Şehrazat'tan yanıt geldi!

“BENCE SUS KONUŞMA”

Acun Ilıcalı’nın bugünkü açıklamasına cevap veren Şehrazat, son olarak şu ifadeyi kaydetti:

”Ortada bir haksız kazanç var ama benimkimi seninki mi onu Aralıkta göreceğiz. Zaten mahkemeliyiz dört yıldır kamuoyunu yanıltma! Ayrıca bir tek ben değilim birçok besteci ve söz yazarı arkadaşımda seninle mahkemelik bence sus konuşma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir