Kültür-sanat

Adil Gür canlı yayında fenalaştı! Adil Gür kimdir? Adil Gür nereli, kaç yaşında?

Araştırma şirketi sahibi Adil Gür, Habertürk’te canlı yayınlanan programa konuk olarak katıldı. Gür, canlı yayında tansiyonu düşünce baygınlık geçirdi. Bunun üzerine Habertürk, canlı yayını kesmek zorunda kaldı. Daha sonra yapılan açıklamada Adil Gür’ün sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

TANSİYON DÜŞÜKLÜĞÜ YAŞADI

Habertürk’te Türkiye’nin Nabzı programının sunucusu Veyis Ateş, daha sonra yapmış olduğu açıklamasında Gür’ün sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, “Birazdan ailesine ulaşılacak, Adil Gür kıymetli dostumuz tansiyon düşüklüğü yaşadı. Açıkçası ben de Mete’ye dalmışım, biraz geç fark ettim” dedi.

Adil Gür canlı yayında fenalaştı! Adil Gür kimdir? Adil Gür nereli, kaç yaşında?

BİRKAÇ DAKİKA SONRA KENDİSİNE GELDİ

Açıklamasının devamında birden paniklediklerini ancak Gür’ün sağlık durumunda herhangi bir sorun olmadığının altını çizen Ateş, sözlerini şu şekilde sonlandırdı:

“Kötü bir durum yok, ama panikledik birden bire onu öyle görünce. Birkaç dakika sonra kendisine geldi. Sağlık durumu gayet iyi”

Adil Gür canlı yayında fenalaştı! Adil Gür kimdir? Adil Gür nereli, kaç yaşında?

ADİL GÜR KİMDİR?

1965 yılında Malatya’da dünyaya gelen Adil Gür, ilk, orta ve lise eğitimini Malatya’da, üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı.

1983 yılında anketör olarak araştırma sektörüne giren Gür, 1995 yılında A&G Araştırma Şirketi’ni kurdu. Siyasi ve sosyal içerikli araştırmalarına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir