Kültür-sanat

Nicakyla Rivera, evini ölen ablasının eski eşinin yanına taşıdı!

Olay geçtiğimiz Temmuz ayında California’daki Piru Gölü’nde yaşanmıştı. 4 yaşındaki oğlu Josey ile yüzmeyen giden ve cansız bedeni bulunan Glee dizisinin ünlü isimlerinden biri olan Naya Rivera’nın hayatını kaybetmesinden sonra şoke eden bir olay yaşandı. Ünlü oyuncunun 25 yaşındaki kız kardeşi, eski eşi ve oğlunun babası Ryan Dorsey ile aynı evde yaşamaya başladı.

SIK SIK GÖRÜLDÜLER

Ryan Dorsey ve Nickayla Rivera sık sık California’da görüldü. Nickayla, Ryan ve Josey ile parkta oyun oynarken görüntülenmesi ve üzerine aynı evde yaşamaya başlamaları dedikoduların hararetlenmesine sebep oldu.

Nicakyla Rivera, evini ölen ablasının eski eşinin yanına taşıdı!

YANIT GELDİ

Dedikoduların hızlı bir şekilde yayılmasından sonra Nickayla Rivera sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Rivera, yaptığı açıklamasında yeğeni Josey ile ilgilenmek için Rivera’nın evine taşındığını belirtti.

Nicakyla Rivera, evini ölen ablasının eski eşinin yanına taşıdı!

Rivera’dan sonra Ryan Dorsey’de söylentilere şu yanıtı verdi:

“Çünkü biliyorum ki insanların yazdığı 50 tane pozitif yorumun içinde 5 tane de negatif çıkar. O negatif yorumlar da aklınızdan bir türlü çıkmaz”

Nicakyla Rivera, evini ölen ablasının eski eşinin yanına taşıdı!

“Çünkü biliyorum ki insanların yazdığı 50 tane pozitif yorumun içinde 5 tane de negatif çıkar. O negatif yorumlar da aklınızdan bir türlü çıkmaz” Kendim hakkında düşünüyorum da hala bir annem olduğu ve benim yaşamıma yardım eli uzattığı için şanslı hissediyorum. Sonra da oğlumun aynı şansa sahip olamayacağını düşünüyorum. Bu beni üzülmenin de ötesinde duygulara yöneltiyor. Kendime “neden?” diye soruyorum. “O çocuk bunu hak etmek için ne yaptı?” Onun bunları hak edecek bir şey yapmadığını biliyorum. Fakat insanların bu konuda söyledikleri üzücü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir