Kültür-sanat

David Beckham kızını dudağından öptü! Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü!

Victoria Becham’ın paylaştığı fotoğraf sosyal medyada resmen bomba etkisi yarattı. David, ailenin en küçük üyesi olan 9 yaşındaki kızı HArper Beckham’ı dudağından öperken çektirdiği fotoğrafı paylaşması, herkesi şoke ederken, konuyla ilgili binlerce yorum yapıldı.

ÇOCUKLARINI DUDAKTAN ÖPEN ANNE VE BABALARI ANLAMIYORUM

Victoria Beckham’a yapılan yorumlardan biri, “Ailenize hayranım, fakat çocuklarını böyle dudaklarından öpen anne ve babaları asla anlamıyorum” şeklinde. Takiplerinin bir kısmı durumun yanlış olduuğnu belirtirken, bir kısmı da durumun son derece normal olduğunu savundu.

David Beckham kızını dudağından öptü! Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü!

ASLA BU ŞEKİLDE ÖPMEDİM

Başka bir takipçisi ise Beckham’a şu yorumu yaptı:

“Ben Avrupa’da yaşıyorum. Ama asla ebeveynimi bu şekilde öpmedim”

DUDAKLAR BİR ÇOCUĞUN BEDENİNİN EN ÖZEL PARÇALARI

“Dudaktan öpmek bir ebeveynin, çocuğuna olan sevgisini göstermenin en iyi yolu değildir. Dudaklar, bir çocuğun bedeninin en özel parçaları. Eğer onu dudağından öperseniz, çocuğa “bedeninin sınırları açık ve isteyen o sınırı geçebilir’ mesajı vermektir”

VİCTORİA BECKHAM KENDİNİ SAVUNDU

Gelen bu yorumlar üzerine Victoria kendini, “Biliyorum, bazıları buna bir şeyler söyleyecek. O (David) bir şekilde canınızı mı yaktı? Hayır! Bu onun çocuğu ve çocuklarına bunun aynısını yapan bir sürü ebeveyn bulacaksınız” şeklinde savundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir