Personel Alımı

İBB Yüksek maaşla İstasyon amiri alımı yapacak! Başvurular başladı

İstanbul’da iş arayanlar için İBB tarafından Kariyer İBB üzerinden yeni personel alım ilanı yayımlandı.

İBB KARİYER PERSONEL ALIM İLANI YAYINLANDI

Ayrıca İBB kariyer üzerinden başvuru yapılacak olan ilanda, “Metro istasyonlarında sunulan hizmetlerin takibi, koordinasyonun sağlanması, Yolcu ilişkilerinin yönetimi, yolculardan gelen istek ve taleplerin cevaplandırılması, Arıza durumlarında ilgili birimlere iş yönlendirmelerinin yapılması gibi görevleri yapacak İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden “İstasyon Amiri” alımı yapılacaktır.” denildi.

İBB Yüksek maaşla İstasyon amiri alımı yapacak! Başvurular başladı

İBB PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru yapacak olanlar için başvuru şartları şöyle:

• Lisans mezunu,

• Müşteri – misafir ilişkilerine dayalı pozisyonlarda deneyimli,

• Ekip yönetimi deneyimi olan,

• Şikayet, memnuniyet yönetimi çalışmalarına dahil olmuş,

• İnsan ilişkilerine güvenen, hizmet kültürü gelişmiş, çözüm odaklı bir anlayışa sahip olan,

• Vardiyalı çalışma konusunda herhangi bir engeli olmayan,

• MS Office programlarını aktif kullanabilen,

• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

İBB KARİYER İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Yorum

 1. Çünkü öğrendiğime göre daha orası faaliyete geçmeden 6 ay önce oraya yerleştiricekleri üst düzey yöneticilerin adamları belliydi göstermelik ilanı açıyolarki sanki adeletli bir durum varmış izlenimi veriyolar. Oysa oraya girecekler belli yani ben bizzat chp li birinden öğrendim.bende başvurmuştum ne kadar sinirlenip kızmıştım.Yani anlıcan böyle bir yeri sana bana yedirmezler. Ama görücez bakalım bundan sonra chp ye oy falan yok. Yazıklar olsun verdiğim oylar haram olsum

 2. İlanlar açıklanmadı daha bende başvurdum mülakata alındım fakat hiç ses çıkmadı öyle gergin Mailimi kontrol ediyorum ama boş sanki hiç aramıcaklar gibi ama olumlu olumsuz döncez dediler

 3. Millet neredeyse işe baslayacak bizimgibiler halâ sonuc ne zaman aciklanacak bekliyor. Birkez daha üzüldüm halimize

 4. Mülakat Online oldu öyle 15 gün içinde döncez dediler 1 ay olcak aradım ibb işe alım koordinatörlüğünü sonuçlar pandemiden dolayı açıklanmadı dediler

 5. Boşuna bekleme hikaye anlatıyolar. Ekrem kendi adamlarını almış. Bana bizzat chpli bir ilçe başkanı söyledi boşuna uğrasma giremezsin dedi. Yani hayal kurmayın oyle ballı yeri sana bana yedirmezler. Ama seçimlerde görüşcez bakalım ekrem efendi bakalım bidaha seçilebiliyomusun.

 6. Burda yorum yapan kardeşler boşuna beklemeyin kendi adamlarını aldılar. Ben bizzat chpli bir ilçe başkanindan öğrendim. Başvuruydu mülakattı falan hikaye atı alan üsküdarı geçti boşuna beklemeyin.

 7. Arkadaşlar mülakat sonuçları için hiç kimseye dönüş yapılmadığı söyleniyor. Duyduğuma göre 15 ocak sonrası dönüş olacağı söyleniyor.

 8. Evet mülakata girdim. Mülakat watsap üzerinden değil birebir görüşme şeklindeydi.

 9. Ben whatsap üzerinden mülakata alındım akşam aradılar sabah 11 de mülakatınız var dediler. Bence biz elendik yani yoksa çoktan arayıp söylerlerdi.

 10. Yazıklar olsun 17 senedir hiçbir beklentim dahi olmadı ve hatta gönül bağı yüzünden bütün iş görüşmelerim de elendim ilk defa chpden iş beklentim oldu. Onda da aramadılar dahi ama bu saatten sonra kaybeden ben olmam o çok güvendiğiniz tabanı elinize geçen ilk fırsatta kaybedeceksiniz farkında bile değilsiniz. Bende bana yapılanı teşhir edip sizin gerçek yüzünüzü dosta düşmana göstermezsem….

 11. Ekrem kendi adamlarinı almış oraya yedirirlermi bizim gibi garip chplilere ama dediğin gibi görüşcez bakalım seçimlerde.

 12. Arkadaşlar ben bugün aradım sonuçlar açıklanmış mülakatı geçenleri arayıp söylemişler işlemlerini bile yapmışlar haberiniz olsun

 13. Bende aradım bugün değerlendirme sonucunda mülakatı geçenleri aradıklarını diğer adayların değerlendirmesinin devam ettiğini olumlu veya olumsuz mutlaka dönüleceği şeklinde bilgi verdiler.

 14. En 4500 olur siz alındınız mı yüksek maaşları her 3 ayda bir çift maaşta veriyorlar

 15. Elendik biz daha bize geri dönüş olmaz o kadar umutlanmıştım hayal kurmuştum ama olmadı keşke böyle olmasaydı tek isteğimiz çalışmak ekmeğimizin peşinde olmak ama sistem o kadar kötü ki hakkımızla hiç bir yere gelemeyiz bunu çok iyi anladım

 16. Yahu boşuna beklemeyin ekrem kendi adamlarini aldı. 4.500 maaş 3 ayda ikramiye yani çift maaş. Düşünün şimdi bu imkanları size bize yedirirlermi kendi akrabaları eşleri dostları dururken. Ama ekrem efendi seçimlerde görüşcez bakalım

 17. Arkadaşlar ben sadece online sınava girdim başka bir iletişimim olmadı.Sanirim artık umut kalmadı.

 18. Ben bir mülakat bir de yazılı sınava girdim. Olumlu veya olumsuz dönüş yapılacağını söylemişlerdi fakat bir aydan fazla zaman geçti hala ses seda yok.

 19. Aynen kimse boşuna umutlanmasın ..Hakeden değil daha önceden ayarlanmış isimler kadroya giriyor.

 20. Klasik banka sınavları gibi sorular soruldu. Sayısal mantık, sözel mantık, şekil soruları, grafik yorumlama gibi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir