Gündem

Acı haber az önce duyuruldu! Ünlü sunucu hayatını kaybetti

FB TV sunucusu Dilay Kemer’den kötü haber geldi. Bir süredir kanserle mücadele eden ve geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma kaldırılan Dilay Kemer hayatını kaybetti. Kemer’in ailesi kızlarının vefat haberini sosyal medyadan duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN DUYURULDU

Kemer’in Instagram hesabından yapılan paylaşımda ‘Biricik kızımızı, canımızı, Dilayımızı kaybettik’ ifadeleri kullanıldı.

Acı haber az önce duyuruldu! Ünlü sunucu hayatını kaybetti

Yoğun bakımda olan Dilay Kemer için FB TV’nin resmi Twitter adresinden açıklama yapılmıştı. Bu açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

“DUALARIMIZ SENİNLE”

“Kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer’e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle”

Acı haber az önce duyuruldu! Ünlü sunucu hayatını kaybetti

Dilay Kemer kendisine ait sosyal medya hesabından bir fotoğrafını paylaşarak şu açıklamayı yapmıştı:

“KALPLERİNİZDEN ÖPÜYORUM”

“Herkese merhaba, İlk defa bir tbt gününde hastalık zamanından bir şey paylaşmak istedim. 30.08.2018’e ait bu fotoğraf, ilk tedavi-kemoterapi günüm…Aradan geçen 1,5 yılda sayamadığım kadar daha tedavi aldım, hem fiziksel hem ruhsal çok değiştim ama umuyorum ki artık bugün son. Allah’ın izniyle bugün 2. kez ilik nakli oluyorum. Bundan sonraki sürecin uyumlu, kolay, sağlıklı geçmesi için dualarınızı, enerjilerini bekliyorum, gücünüze ihtiyacım var, bana bugüne kadar sevginizi hissettiren güzel kalplerinizden öpüyorum.” 

Dilay Kemer, 1988 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Dilay Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezun oldu. 2009 yılında kendime bir moda blogu açtı, o zamanlar bu kadar popüler değildi.İki yıl blogu hobi olarak yürüttükten sonra, bir reklam ajansında staja başladı. Staj yaparken bir yandan da spikerlik-sunuculuk eğitimine başladı. Yaklaşık 1.5 senelik hazırlık sonunda İhsan Topaloğlu ve Yasir Kaya’nın şans vermesiyle, hayal ettiği sektörde yer buldu. Fenerbahçe TV’de hem ana haberi hem de çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir