Sağlık

15 günde 5 kilo verdiren Dukan Birası nasıl yapılır? Dukan Birası tarifi

Yaz kış fark etmeksizin tüketilebilen ve sadece 4 malzemeden yapılan dukan birası, son dönemlerin en popüler içerikleri arasında bulunuyor. Kilo problemi olanlar dukan birası nasıl yapılır? sorusunun cevabını araştırıyor. İşte 15 gün 5 kilo verdirdiği iddia edilen dukan birasının malzemeleri, tarifi ve yapılışı..

15 günde 5 kilo verdiren Dukan Birası nasıl yapılır? Dukan Birası tarifi

DUKAN BİRASI MALZEMELERİ

Dukan birası yapabilmeniz için sadece 4 malzemeye ihtiyacınız var. Maden suyu, su, limon ve yeşil çay kullanarak hazırlayabileceğiniz dukan birasını her gün için özel olarak hazırlamanız ve hazırladığınız içeceği de gün içerisinde tüketmeniz gerekiyor.

DUKAN BİRASI NASIL YAPILIR?

Dukan birasını yapmak için ilk olarak 2 poşet yeşil çayı bir su bardağı içerisinde 5 – 10 dakika boyunca demleyin. Demledikten sonra 2 litrelik sürahi ya da pet şişe içerisinde yeşil çayı dökün. Üzerine 1 limonu sıkın ve kabuklarını doğrayarak ekleyin. 1 maden suyunu da karışma ekleyerek karıştırın. Son olarak kabın ağzına kadar içme suyu ekleyin ve karışımın ılımasını bekleyin. Gün içerisinde dilediğiniz vakitte ara ara tüketebilirsiniz.

15 günde 5 kilo verdiren Dukan Birası nasıl yapılır? Dukan Birası tarifi

DUKAN BİRASI KİLO VERDİRDİR Mİ?

Uzmanlar, her fırsatta bu tür içeceklerin tek aşına kilo verdirmediğini, yeşil çay, maden suyu gibi içeceklerin kilo vermeye yardımcı olabileceğinin altını çiziyor. Beslenme düzeninize dikkat ederek ve spor yaparak dukan birası yardımıyla kilo vermeniz mümkün olabilir.

Dukan birasını deneyenler bu tarifin 15 gün boyunca kullanılıp, 5 gün ara verilmesini öneriyor. Hamile olanların emzirenlerin ve tansiyon rahatsızlığı olanların dukan birasını tüketmesi tavsiye edilmiyor.

KAMUPERSONELİ.NET ÖZEL HABER
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir