Ekonomi

Kamu bankası kamu personellerine 36 ay vade ile 100 bin lira veriyor

Halkbank tarafından kredi kampanyası duyurularak 36 ay vade ile kamu personeline 100 bin liraya kadar kredi verilebileceği belirtildi. Kamuda çalışan vatandaşlara aylık yüzde 1,44’ten başlayan faiz oranı ile bütçeye uuygun kredi verilebilecek. Bu kredi 100 bin liraya kadar çıkabilecek ve 36 ay vade imkanı olacak.

KREDİNİN DETAYLARI

100 bin liraya kadar kredi imkanı kapsamında yüzde 1.44’ten başlayan faiz oranı ile tahsis ücretli bunun yanı sıra yüzde 1,49 faiz oranı ile tahsis ücretsiz kredi verilecektir.

Kredi ödemeleri aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, seerbest ödemeleri olarak yapılabilecektir.

100 bin lira kredi verildiğinde 36 ay vade aylık yüzde 1,44 faiz oranı kapsamında tahsis ücreti 525 lira taksit tutarı 3 bin 753 lira olurken  yüzde 1,49 faizl, tahsis ücretsiz aylık takist tutarı 3 bin 790 lira oluyor.

BAŞVURU DETAYLARI

Başvurular aralarında birer boşluk bırakarak “KAMU, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazılarak 3452’ye SMS göndermek sureti ile yapıalcaktır. Bunun yanı sıra Halkbank şubeleri üzedrinden de başvuru yapılabilir.

Detaylar için TIKLAYIN.

KAMUPERSONELİ.NET / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir