Kültür-sanat

Vartolu Sadettin Çukur'dan ayrıldı! Memati geri dönüyor!

Türkiye’de yeni diziler eski dizilerin reytingleri altında ezilirken 4. sezonu çekilen Çukur dizisinde flaş bir sahne dikkat çekti. Çukur dizisi ile tanınan Vartolu Sadettin, Yamaç’ın talimatıyla Çukur’dan ayrılarak Afganistan’a gitti.

YAMAÇ SAKIN ÖLME DİYEREK VARTOLU SADETTİN’İ AFGANİSTAN’A YOLLADI

Afganistan’a bir görev için gittiği gösterilen Vartolu Sadettin’in geri dönüp dönmeyeceği ise merak konusu oldu. Afganistan’ın şiddetli çatışmaların yaşandığı bölgesine gideceği aktarılan Vartolu Sadettin’e ayrılırken Yamaç’ın sakın ölme demesi kafaları karıştırdı.

Vartolu Sadettin Çukur'dan ayrıldı! Memati geri dönüyor!

VARTOLU SADETTİN ÇUKUR’DAN AYRILDI

Vartolu Sadettin rolü ile izleyicilerin gönlünden taht kuran Erkan Kolçak Çukur’dan ayrıldı dedikoduların çıkmasına neden olan sahne sonrasında Vartolu Sadettin’in ne zaman geri döneceği ise bilinmiyor.

Çukur 104. bölüm fragmanında da Vartolu Sadettin ile ilgili herhangi bir sahne olmaması da daha da fazla merak uyandırdı.

Vartolu Sadettin Çukur'dan ayrıldı! Memati geri dönüyor!

MEMATİ GERİ DÖNÜYOR

Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de flaş bir transfer olacağı magazin dünyasının gündemine oturdu. Daha önce Kurtlar Vadisi ile herkesi etkileyen Memati olarak tanınan Gürkan Uygun, Kurtlar Vadisi’nin ilk böümlerinde rol arkadaşı olan Oktay Kaynarca ile beraber yeniden dizide yer alacak olması izleyicileri heyecanlandırdı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir