Ekonomi

Ziraat Bankası düşük faizle tüketici kredisi veriyor! Faiz oranları ve vade sayısı açıklandı

Ziraat Bankası tarafından bir duyuru yayımlandı ve bu duyuruda tüketici kredisi kampanyası duyuruldu. Bu kampanya kapsamında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara düşük faizli ve cazip ödeme seçenekleri ile kredi verileceği belirtildi. 

Konu ile ilgili olarak Ziraat Bankası tarafından yayımlanan duyuruda “Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede cebinizde olsun.” ifadelerine yer verildi. 

36 AY VADE İMKANI 

Konu ile ilgili olarak kredi istenilen ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca kredide 36 ay vade imkanı bulunuyor. Krediye başvuru yapacak olan vatandaşlardan şahsi veya maddi teminat alınmayacak.

Bununla birlikte Ziraat Bankası kredi çekecek olan vatandaşlara hayat sigortası ürünü sunacak. Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

Bu krediye başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını banka şubelerinden, internet adresinden, mobil uygulamadan, internet şubesinden, ATM’den ve çağrı merkezinden yapabileceklerdir.

ÖRNEK ÖDEME

Örnek olarak 50 bin lira kredi çekildiğinde 36 ay vade ve aylık faiz oranı yüzde 1,57 ile aylık geri ödeme 1925 lira oluyor.

Detaylar için TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir