Gündem

15 Aralık süper loto sonuçları açıklandı! Şanslı rakamlar belli oldu

15 Aralık 2020 Süper loto çekilişi az önce gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan çekilişte sonuçlar açıklandı.

ŞANSLI RAKAMLAR BELLİ OLDU

Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştirilen Süper Sayısal Loto çekilişinde şanslı rakamlar belli oldu.

super-loto-sonuclari-belli-oldu-4835551.jpg

15 ARALIK LOTO SONUÇLARI

15 Aralık 2020 Çılgın Sayısal Loto sonuçları şöyle:

15- 23- 24- 38- 45- 46

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.comsitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir