Ekonomi

Salgında ihtiyacı olan vatandaşlara nakit destek! Başvurular resmen başladı

Halkbank tarafından özel sektör çalışanlarına ilişkin bir kredi kampanyası duyuruldu. Bu kampanya hakkında Halkbank tarafından yapılan açıklamada ise “Özel sektörde çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,77’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir.” ifadelerine yer verildi.

KREDİNİN DETAYLARI

Konu ile ilgili olarak tahsis ücretli 100 bin lira kredi çekildiğinde aylık faiz oranı yüzde 1,77 olurken tahsis ücretsiz için faiz oranı yüzde 1,82 oluyor. Kredi ödemeleri ise şu şekillerde yapılabiliyor:

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.

BAŞVURU DETAYLARI

Başvuru yapacak olan vatandaşlar aralarında birer boşluk bırakarak “OZEL, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS göndermek sureti ile veya Halkbank şubeleri üzerinden başvuru yapabilir.

ÖRNEK ÖDEME

Örnek ödeme kapsamında 100 bin lira kredide 525 tahsis ücretli durumunda yüzde 1,77 faiz oranı 36 ay vadede aylık ödeme 4 bin 1 lira olurken tahsis ücretsiz durumunda aylık faiz oranı yüzde 1,82 olurken aylık ödeme 4 bin 40 lira oluyor.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir