Dünya

Sonunda müjdeli haber geldi! Koronavirüsün tedavisi bulundu!

Prof. Dr. İbrahim Benter tarafından yapılan açıklamada, koronavirüsün tedavisinin bulunduğunu duran uzman isim, bu tedaviyle pandeminin sonunun gelebileceğini müjdeledi. Detaylar haberimizde

dunyaya-bir-turk-damgasi-daha-koronavirusun-tedav-4837285.jpg

KORONAVİRÜSÜN İLACI BULUNDU

Dünyayı kısa süre içerisinde etkisi altına alan pandeminin geçmesi için tüm bilim adamları çalışmalarına son hızla devam ediyor. Ancak ülkemiz bu çalışmalarda açık ara farkla resmen öne geçti. İlk olarak aşıda müjdeli haber veren ülkemiz, şimdi de koronavirüs tedavisinde kullanılacak ilacı buldu!

53019735-401.jpg

KISA VE UZUN VADEDE BU İLAÇ ÇOK ETKİLİ OLACAK

Kanal D Ana Haber’e konuşan Prof. Dr. Benter, açıklamasında koronavirüsün tedavisinin bulunduğunu, “Covid-19’un tedavisi bulunmuştur” şeklinde yaparak, detayları aktardı:

“Bu ilaç hasta olanları tedavi edebilecek, yani bu aşıyı almış veya almamış hasta olan insanlar bu ilacı kullanarak virüsün vücuttaki zararlarını önleyebilecek. Kısa ve uzun vadede bu ilaç çok etkili olacak.

thumbs-b-c-fcea0fec4417cc59aefbf07db823a1d7.jpg

 Virüs mutasyona uğrayıp değişse bile ve aşılara karşı bir direnç sağlasa bile bu yaklaşımla biz bu hastalıkları tedavi edebileceğiz.

 Yan etkileri ve dozları konusunda bir şey söylemek daha erken ama ümit ediyoruz ki fazla bir yan etkisi olmadan başka faydaları da olan bir ilaç.

 Koronanın tedavisi bulunmuştur. Bu şuan da pandeminin sonunu getireceğine inanıyorum”

Bir Yorum

  1. İnşallah önce Allah’ın izni sonra Türk doktorları sayesinde bu illetten kurtuluruz Allah bu millete böyle acılar yaşatmasın Rabbim kimseyi sağlığı ile sınamasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir