Kültür-sanat

Kırmızı Oda Boncuk’un hikayesi ne? Kırmızı Oda Boncuk’un hastalığı nedir?

Boncuk, daha fragmanlarda bile izleyenlerin dikkatini çeken bir karakter olarak karşımıza çıktı. Gördüğü halüsinasyonların hangi hastalığa ait olduğu ise izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki, Kırmızı Oda Boncuk’un hikayesi ne? Kırmızı Oda boncuk’un hastalığı nedir? Detaylar haberimizde

2900458-810x458.jpg

KIRMIZI ODA BONCUK HASTALIĞI NEDİR?

Boncuk karakterinin hastalığı Bead hastalığı olarak ifade ediliyor. Cotard Sendromu da olarak bilinen bu rahatsızlıkta, hastalar akıllarında hayal ettiği bir şeye inanarak, çevresindekileri de buna inandırmaya çalışıyor. Psikoloji dilince şizoaffektif olarak ifade edilir. Şifzofrenik bir bozukluktur.

screenshot-10.jpg

BONCUK’UN HİKAYESİ NEDİR?

Boncuk evli ve eşi ile birlikte Hollanda’da yaşamaktadır. Bir gün marketten döndüğünde mutfakta 3 tane ermişin kendini izlediğini görür. Kısa süre sonra ermişlerle konuşmaya başlayan Boncuk, kocasından hayır gelmediğini ve kendisi için yeni koca geleceğini öğrenir.

5fc9275e67b0a826240edfc5.jpg

KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kırmızı Oda dizinin yeni bölüm her Cuma akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarında izleyenlerle buluşuyor. Kırmızı Oda 18 Aralık 20.00’de ekranlarda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir