Ekonomi

Kimsenin borcu kalmayacak! Bir banka daha borç kapatma kredisi veriyor!

Çeşitli bankalara olan borçların tek çatı altında toparlanabilmesi için vatandaşlara borç kapatma kredisi veriyor. Bu bankalar arasına Aktif Bank’ta katıldı.

36 AYA VARAN VADE SEÇENEĞİ

Aktif Bank, müşterilerine borç transfer kredisi adı altında, borçları tek çatı altında toplamaya yardımcı oluyor. 36 aya varan vade seçeneği ile verilen borç kapatma kredisi, kişilerin borçlarını daha kolay bir şekilde kapatmasına yardımcı oluyor.  

screenshot-9.jpgscreenshot-8.jpg

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Ortalama 10 bin TL kredi çeken bir kişi, 36 ay vade seçeneği ile yüzde 2,49 faizle birlikte 457 TL ödeme gerçekleştirecek. Yapılana aylık ödemeye ek olarak kredi tahsis ücreti 52,50 TL olarak belirtildi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Konuyla ilgili yapılan açıklamada başvuruların PTT üzerinden yapılabileceği belirtildi. Aktif Bank, yapmış olduğu açıklamasında, “Siz de “Borç Transferi Kredisi”ne başvurarak emekli maaşınızı aldığınız bankadaki Kredi, Kredi Kartı ve KMH borçlarınızı 36 ay vadede tek çatı altında toplayabilir ve ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik maaşınızı PTT’ye taşımanız durumunda, Aktif Bank’ın Emeklilere özel “N Kolay Emekli Kredisi” kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz” ifadesi kullanıldı.

Başvuru için şu aşamaları izlemeniz yeterli:

En yakın PTT şubesine gidin.

Başvuru formunu doldurun.

Borçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir