Ekonomi

Ziraat Bankası başvuru şartları sağlayan herkese anında nakit para veriyor!

Ziraat Bankası emekli ve çalışanlar için tatil kredisi başvuru detaylarını açıkladı.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURU DETAYLARI BELLİ OLDU

Başvuru şartlarını sağlayan herkese Ziraat Bankası tarafından 10000 tl 6 ay geri ödemesiz 36 ay vade ile nakit para desteği verileceği duyuruldu.

Ziraat Bankası kredi başvuru açıklamasında, “Tatil yapmak isteyen ve Bankamız aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerimiz ile Bankamız BES müşterilerinin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasına yönelik kredi ürünü sunmaktayız.” denildi.

2019/04/29/para_1.jpg

10000 TL 6 AY GERİ ÖDEMESİZ 36 AY VADE İLE NAKİT PARA

Öte yandan başvuru yapacak kişiler için, “Bankamızla anlaşma yapan seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilerimize konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere toplam 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacaktır. Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşterimizin hesabına aktarılacaktır.” ifadeleri yer aldı.

2019/05/22/emeklilere-mujde-toplu-para-geliyor-h1532075654-6aaeb3.jpg

Ziraat Bankası kredi başvuru detayları şöyle:

Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti banka tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık %1,21 oranına denk gelmektedir.

Müşterilerimizin başvuruları acenteler tarafından Bankamıza iletilecektir, kredi değerlendirme sonucu müşterilerimize SMS olarak iletilecektir. Kredisi olumlu sonuçlanan müşterilerimizin başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde Ziraat Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile krediyi kullanması gerekmektedir.

Ziraat Bankası başvuru yapmak için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir