Ekonomi

Kredi borcu olanlara sevindiren haber! Aylık 378 TL ödeyerek, tüm borçlarınızı kapatın! Online başvuru yapabilirsiniz!

Son dönemlerde popüler olan borç transfer kredisi ile tüm borçları tek çatı altında toplamak mümkün.

qnb-finansbankta-hesabi-olan-herkesi-ilgilendiren-uyari-0dr.jpg

Çeşitli bankalara olan borçların tek kalem altında toplanmasına yardımcı olan borç kapatma kredisi aylık ödeme miktarlıyla vatandaşların bütçesini de zorlamıyor.

0x0-geri-odemesiz-en-az-9299-tl-veriliyor-e-devletten-kontrol-edin-kim-ne-kadar-para-alacak-1596805554450.jpg

“ESNEK ÖDEME KOŞULLARI”

Aynı zamanda tek yere yapılan kredi ödemesi de bütçenin toparlanmasına destek oluyor. Borç Transfer Kredisi adı altında verilen borç kapatma kredisine ilişkin açıklama yapan banka, “Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz” ifadesini kaydetti.

752x395-1573805380140.jpg

AYLIK 378 TL ÖDEME

Çekilen kredi miktarı, borçların toplamına göre değişkenlik gösterebilir. Buna bağlantılı olarak çekilen kredi miktarı ise uygulanacak olan kredi faiz oranına değişiyor.

10 bin TL krediden yararlanıldığında aylık yüzde 1,47 faiz oranıyla aylık ödeme miktarı 378 TL ödeme olurken, yıllık toplam maliyet %23.8164 olarak açıklandı. İşte bankanın yayımladığı örnek ödeme tablosu şu şekilde:

screenshot-1-001.jpg

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kredi borçlarını tek çatı altında toplamak isteyenler için ön başvurular SMS ile gerçekleştiriliyor. TC kimlik numarası ile 5030’a SMS gönderdiğinizde borç transfer kredisi ile ön başvuruda bulunabiliyorsunuz. Başvurunun olumlu olması durumunda şubeye giderek, işlemleri tamamlayabilirsiniz.

DETAYLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir