Kültür-sanat

Kanal D’nin popüler dizisi final bile yapamadan yayından kaldırıldı!

Kanal D ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Bir Annenin Günahı dizi, final bile yapamadan ekranlara veda etmek zorunda kaldı.

screenshot-5.jpg

PEŞ PEŞE FİNAL KARARLARI AÇIKLANIYOR

Son dönemlerde çeşitli kanallardan peş peşe final haberleri geliyor. Öğretmen, Maria ve Mustafa, Zümrüdüanka gibi diziler hızlı bir şekilde alınan final kararı sonrasında ekranlara veda etti. Bu dizilere son olarak Kanal D ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Bir Annenin Günahı eklendi.

5fb904477af5071300c0f510.jpg

EKRANLARDAN KALDIRILDI

Başrollerinde Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin olduğu Bir Annenin Günahı son olarak 19 Aralık Cumartesi günü ekranlara gelmişti. Dizi yayınlanan 5. bölümüyle birlikte ekranlardan kaldırıldı.

Bir Annenin Günahı dizisinin ilk 10’a bile giremediği belirtildi. Bu sebeple dizinin final bölümü bile yayınlanmadan ekranlardan kaldırıldı.

bir-annenin-gunahi-dizisi-final-bile-yapamadan-13813087-8870-m.jpg

EKİP ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Dizinin başrol oyuncularından olan Özge Özberk, sosyal medya hesabı üzerinden ekip arkadaşlarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Dizideki bir sahnesini paylaşan güzel oyuncu, “Emeği geçen gün ekip arkadaşlarıma sonsuz..” ifadesiyle teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir