Ekonomi

Yüksek faiz oranları sayesinde paranız bir günde değer kazansın! Kazancınız katlanarak artsın!

Mevduat hesabında yatırdığınız paranızın ilk günden itibaren değer kazanmasını istemez misiniz? Burgan Bank, müşterilerine tam da bunu sağlayarak, yüksek faiz oranları sayesinde yatırılan miktarın 1 gün ile 1 yıl arasında katlanarak artmasını sağlıyor.

0x0-asgari-ucrete-350-tl-zam-mujdesi-var-mi-2021-yili-asgari-ucret-brut-ve-net-zam-ne-kadar-olacak-iste-tarih-1600069153288.jpg

PARA NASIL DEĞERLENİYOR?

Ana para olarak bankada hesabınıza yatırmış olduğunuz para tercih ettiğiniz vadeye göre işlenerek değerlenmektedir. Özellikle Burgan Bank’ın sunduğu Hoş Geldin mevduatında faiz oranlarının daha avantajlı olduğu belirtildi.

VADELİ MEVDUAT ORANLARI

Banka hem Döviz hem de TL Vadeli Mevduat hesaplarıyla müşterilerin kazanabileceğini belirtti. Vade ve mevduat miktarlarına göre kazanılan oranın değişkenlik gösterdiği hesaplara ilişkin bilgiler şu şekilde:

screenshot-9.jpg

HOŞ GELDİN MEVDUATI

Konu ile ilgili açıklama yapan banka, aynı zamanda yeni gelen müşterilerine Hoş Geldin Mevduat sağladığını belirtti. Banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kaydedildi:

“TL, USD ve EUR mevduat faiz oranlarımız yalnızca ​​32-91 gün vade aralığında açılan hesaplar için geçerlidir. Müşteri bazında hoş geldin mevduat limitleri TL’de 500 TL – 1.000.000 TL; YP’de 500 USD/EUR – 500.000 USD/EUR’dır”

0x0-12-eylul-evde-bakim-maasi-yatan-iller-listesi-evde-bakim-maasi-hangi-illerde-yatti-1599890135739.jpg

“Faiz oranlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için size en yakın şubemizdeki, uzman Bireysel Bankacılık Yöneticilerimiz ile görüşebilirsiniz. Ayrıca; “Hemen Başvur” formunu eksiksiz doldurarak Bireysel Bankacılık portföy yöneticilerimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir