Kültür-sanat

Aralık ayında doğanlara büyük müjde! Az önce açıklandı

Türkiye ve dünyada insanlar doğdukları tarihlere göre farklı burçlara sahip oluyor. Burç yorumcuları özellikle aralık ayında doğanlara ilginç gelecek açıklamalar yaptı. 24 Aralık burç yorumları arasında aralık ayında doğanları sevindirecek açıklamalar dikkat çekti.

24 ARALIK BURÇ YORUMLARI

Koç başta olmak üzere diğer tüm burç yorumları şöyle:

24 Aralık Koç burcu yorumu

Finansal konularınızda beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan giderlerin ortaya çıkması sizleri sarsabilir.

24 Aralık Boğa burcu yorumu

Öfkeniz yerine saklı tuttuğunuz güzel duyguları dışarı çıkarmak, sakin ve mutlu anlar yaşamak için ideal bir gün.

24 Aralık İkizler burcu yorumu

Sosyal çevreniz öfkenizden nasibini alabilir. Günlük hayatınız stresinizi arttırdığında çevrenizdeki insanlarla gergin anlar yaşayabilirsiniz.

burc-tarihleri.jpg

24 Aralık Yengeç burcu yorumu

Kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gün olabilir. Anlaşılamamak endişesi ile tamamlayıcı cümleler kuramıyor olabilirsiniz.

24 Aralık Aslan burcu yorumu

Kariyer alanınızda sizlerin üzerine oynamak isteyenlere karşı dikkat etmelisiniz.

24 Aralık Başak burcu yorumu

Geleceğinizi birlikte kurmak istediğiniz kişiden beklediğiniz cevabı alamazsanız üzüntüye kapılmadan zamana bırakmaya çalışmalısınız.

24 Aralık Terazi burcu yorumu

Bazı konularda sizin kadar ince düşünülmesini bekliyorsunuz fakat o ince düşünceyi göremediğinizde hayal kırıklığını atlatamıyorsunuz.

24 Aralık Akrep burcu yorumu

İlişkinize dışarıdan üçüncü bir kişi müdahale etmek istiyor olabilir.  Hayat sizin ve sevginizi doyasıya yaşamakta özgürsünüz.

24 Aralık Kova burcu yorumu

Yalnızlığı seviyor olabilirsiniz fakat kendinizi izole edecek kadar olmamalıdır. Yaşamdan koparsanız dengeyi koruyamazsınız.

24 Aralık Balık burcu yorumu

Kendinizi uzak tutarak tepki vermek düşüncesinde olabilirsiniz fakat karşınızdaki kişilerin bu tepkiyi anlayacağından emin olmalısınız.

yay-burcu-tarihi-ve-ozellikleri.jpg

ARALIK AYINDA DOĞAN YAY VE OĞLAK BURCUNDA OLANLARA MÜJDE!

YAY BURCU

Çoğu durumda “Kendini beğenmiş” olarak mimlenen Yaylar çoğu zaman karşı taraftaki kişileri küçümser. Bu sebeple bir Yay erkek veya kadının gerçekten tanımıyorsanız kesinlikle elektrik alamayabilirsiniz. Tanıdıkça aslında kendini beğenmişlik durumunun kendilerine hissettikleri güvenden olduğunu anlayabilirsiniz. Bazı kişilerde narsistik düzeyine ulaşan kendini beğenme durumu, bazı kişilerde daha dengeli ve iyimser boyutta kabul edilebilir. Araştırmacı kişilikleri nedeniyle yeni şeyler öğrenmek, yeni yerler gezmek ve keşifler yapmak tam olarak da ateş grubunun güçlü burçlarından Yay’a göredir. Yaptıkları işlerde, arkadaş ortamlarında ve hayatın genel olarak her alanında ünlü olmayı seven bu burç kişileri aynı zamanda oldukça girişken bir yapıya sahiptirler. Kendilerine olan aşırı güveniyle asla her olaya anında atılan yayların ellerinden bir uçan bir kaçan kurtulabilir. Öncü olmak ve olayları yönetmeye bayılan Yay burcu kişileri kendisi gibi olan insanlarla kolay kolay anlaşamaz ve genellikle İkizler burcundan kişilerle arkadaşlık kurmaları çok zor olur. Bu nedenle çevrelerinde genellikle yönetilebilecek kişiler bulunur. Giyim konusunda da standart tarzlardan hoşlanmayan ve kendilerine has kıyafetleri taşımaktan hoşlandıklarını söyleyebiliriz.

24 Aralık Yay burcu yorumu

Aşırıya kaçan harcamalarınız birikim yapmanıza mani oluyor. İstek ve ihtiyaçlarınızın bir öncelik ve aciliyet sıralaması olmalıdır.

oglak-burcu-tarihi-ve-ozellikleri.jpg

OĞLAK BURCU

22 Aralık ve 21 Ocak aralığı Oğlak burcu tarihi olarak kabul edilir ve bu tarihler arasında toprak grubunun kararlı yapısıyla dikkat çeken burcu olarak karşımıza çıkar. Direniş doğal olarak yapısında bulunan oğlak burcu tarihi yeni burç tarihlerine göre 20 Ocak- 15 Şubat aralığını kapsıyor ve tam olarak 27 gün döngüsünde sayılıyor. Yükseklere ulaşmak ve zirvede kalmayı hedefleyen Oğlak burcu kişilerinin çok fazla meraklı olması çoğu zaman sevilmez. Ancak kararlı yapısı ve önlem almadan duramıyor olması çoğu zaman risklerden kolayca kurtulmasını sağlayabilir. Satürn yönetici yıldızı etkisinde ilerleyen bu burca sahip kişilerin çok güçlü değer yargıları vardır. Sabırlı yapıları ve sorumluluk duygusu yüksek kişiler olması nedeniyle de olaylar ve kişiler karşısında soğukkanlı bir şekilde kalabilirler. İş hayatlarına fazla düşkün olan Oğlaklar eğer dengeyi iyi kuramazsa özel hayatlarını ihmal edebilirler. Rahatlığa fazlasıyla önem verdikleri için hayatlarının her alanında keyifli olmaya özen gösterirler. Genellikle koyu saç rengine sahip olan Oğlak burcu kişilerinin özellikle de çene hatları oldukça keskin olur. İlerleyen yaşlarda da bu durumun giderek oturmaya başlaması özellikle erkek Oğlaklara karizmatik bir hava katabilir.

24 Aralık Oğlak burcu yorumu

Ortaklarınızla iletişimsel gerginlikler yaşamamanız için günü kendinize ve düşüncelerinize hakim olarak geçirmeniz gerekmektedir. Bu ay içerisinde sizleri farklı sürprizler ve müjdeler bekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir