Ekonomi

Deneyimli deneyimsiz herkes bu işi yapabilir! Evden çıkmadan aylık net 3 bin TL kazanan!

Evden makale yazarak para kazanmak çoğu kişi için zor bir iş olarak görülmektedir. Ancak deneyimli deneyimsiz herkes bu işi yapabilir. İhtiyacınız olan tek şey, bilgisayar ve internet. Gerisi araştırma ve hayal gücünüze kalmış. İşte evden çıkmadan aylık 3 bin TL kazanmanızın formülü!

0x0-aylik-4000-tl-ek-gelir-evden-cikmadan-calisin-emekli-ev-hanimi-ogrenci-ve-issiz-herkes-yapabilir-1608719523400.jpg

Evden yazarak para kazanabilirsiniz. Makale yazmak için illa ki, o konuda uzman olmanıza gerek yok. Konu ile ilgili internetten gerekli araştırmaları yapmanız yeterli. Ancak araştırma yaparken, bulduğunuz bilgileri aynı şekilde almak yerine, kendi düşünce ve fikirlerinizi de katarak özgünleştirmeniz gerekiyor.

seo-uyumlu-makale-yazmak.jpg

AYLIK 3 BİN TL KAZANIN

Makale yazarak evden çıkmadan aylık 3 bin TL kazanabilirsiniz. Bunun için makale hizmeti veren web sayfalarına üye olabilir, ya da kendi müşterilerinizi kendinizi bulabilirsiniz.

100 kelime için ortalama 2 TL bir rakam ödenmektedir. Günlük 1000 kelimelik 5 adet içerik yazdığınızda günlük kazancınız 100 TL olurken, aylık kazancınız 3 bin TL olmaktadır.

0x0-aylik-4000-tl-ek-gelir-evden-cikmadan-calisin-emekli-ev-hanimi-ogrenci-ve-issiz-herkes-yapabilir-1608719527514.jpg

1000 kelimelik makaleyi ise, klavye hızınıza göre ortalama 30 – 45 dk içerisinde yazabilirsiniz. En fazla 5 saat çalışarak, aylık 3 bin TL kazanabilirsiniz.

0x0-aylik-4000-tl-ek-gelir-evden-cikmadan-calisin-emekli-ev-hanimi-ogrenci-ve-issiz-herkes-yapabilir-1608719525544.jpg

MAKALE YAZARKEN NELERE DİKKAT EDİLMESİ GEREKİYOR?

Makale yazmak için deneyimli olmanız size büyük bir avantaj sağlasa da, deneyimsiz ve bu işi daha önce yapmamış olan kişilerin de yapabileceğini belirtmek istiyoruz. Makale yazarken dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekildedir:

  • Özgün içerik oluşturmak.
  • Noktalama kurallarına ve yazım hatalarına dikkat etmek.
  • Alınan siparişi zamanında teslim etmek.
  • Kopya içerik oluşturmamak
  • Konu hakkında mümkün olduğu kadar çok anahtar kelime ve alt başlık kullanmak.
  • Görsellerle içeriği şekillendirmek.

Bir Yorum

  1. Acil geri dönüş yapar mısınız lütfen? Ben ne zamandır bu haberi görüp, başvurmak istiyorum. Ama nasıl olur hiç bir bilgim yok. Lütfen yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir