Kültür-sanat

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölecek mi? Bir Zamanlar Çukurova Kerem Alışık diziden ayrılıyor mu?

Biz Zamanlar Çukurova’da resmen yaprak dökümü yaşanyor. Geçtiğimiz haftalarda Vahide Perçin’in diziden ayrılması sonrasında Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş’in diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Bu akşam yayınlanan bölümde Uğur Güneş diziden resmen ayrıldı.

eqb85rtw8aancvf.jpg

YILMAZ ÖLDÜ

Oğlu ile ilgili kötü bir haber aldıktan sonra yolda feci bir kaza yapan Yılmaz, bu bölümde ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Bölümün sonunda sağlık durumu iyiyken birden kimsenin beklemediği anda hayatını kaybetmesi, herkesi üzdü.

eqbbbzhxmaqnfif.jpg

FEKELİ ÖLÜYOR MU?

Oğlunun vefat haberini alan Fekeli’nin kalbini tutması, acaba Kerem Alışık’da diziden ayrılacak mı? sorusunun sorulmasına neden oldu. Geçtiğimiz haftalarda Uğur Güneş ile birlikte usta oyuncu Alışık’ın da diziden ayrılacağı haberi gelmişti.

eqb9aibxeaahcpy.jpg

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Ekranların sevilen ve Perşembe gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü normalde 31 Aralık Perşembe günü saat 20.00’de yayınlanacaktı. Ancak önümüzdeki haftanın yılbaşı olması sebebiyle, dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir